Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.05.14, 01:30   #25
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131181
Aldığı Teşekkür: 42581
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Metin Feyzioğlu Topuna Birden Cevap Verdi

Somada maden faciasi?.

Eger hatirlarsan, Abdullah Gül daha yeni bir Maden Ocagini Ziyaret etti!.

Mesleki egitim geregince, 1985 senesinde, isimizin hic Baglantisi olmadigi halde, ÖGRENIM ZAMANIMDA, Maden Ocaklarini konu olarak ele almis, hic bir Maden ocagini görmedigim Halde, Elektrik tesisatini arkadaslar arasinda yapip, yeni bir Tesisat hazirlamistik!.

Yangin olabilmesi icin, Temiz hava sürümünde hata olmasi lazim´ki, Patlayici veya Yangina uygun Gazlar biriksin!.

Cumhurbaskani bir kac gün evvel Öyle bir tesisati ziyaret etmis, birkac gün sonra, böyle bir kaza olursa, benim yönümden, bayagi spekülasyona yer veriyor!.

Ha buradada, Abdullah gül´ün twitter hesabinda olan resim!.

Ne yani, 1Mayista, Ermeni Papazini, Ankarada karsiliyor, 2Mayista, Bu Maden ocagini ziyaret ediyor, ne tesadüf, simdide, Erzurumda degilde, Maden ocaklarinda vatandaslarimiz ölüyor?.

Ermeni acilimindan sonra, ne Tesadüf, benim acimdan!.

He simdi konusma hakini verebilirim´de, hangi Hashasilerin Avukatlagini yapmiya kalkabileceginin merakindayim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.