Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.05.14, 23:46   #105
K-Pax
Uzman Üye

K-Pax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 80
Ettiği Teşekkür: 4727
Aldığı Teşekkür: 3991
Rep Derecesi : K-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Soma'da Maden Faciası: 250 Ölü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Ne yapacakti @K-Pax ocağın icinemi dalacakti. Bakan bakiyormuş. Adam 24 saat ayrilmadi ordan saat başı açıklama yaptı. Ölenlerin üzerinden bari siyaset yapmayın. Insanligimizi ve vicdanimizi kaybetmeyelim. Allah yardımcıları olsun.
Mesajına cevap vermek istemiyorum @Slower, takışmak karakterim değil, sadece şunu bilmeni istiyorum, ben partizan değilim hep söyledim yapım muhalif, insan odaklı bakarım, onların düşüncesi beni hiç ilgilendirmez ama yanlış gördüğüm şeyleri de yazarım, yemesinler, çalmasınlar, ülkeyi, insanımızı kalkındırsınlar, toplumun refahını avrupa standartlarıyla yarıştırsınlar, ülkemizi en iyi şeylerde en üst sıralara çıkarsınlar, sonrasında bana laf düşmez, haddimi de bilirim.
K-Pax isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz K-Pax'in Mesajına Teşekkür Etti.