Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.05.14, 00:03   #112
Efruz
Dost Nâzım

Efruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 75
Ettiği Teşekkür: 31839
Aldığı Teşekkür: 10767
Rep Derecesi : Efruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Melek Gibi
Standart Cevap: Soma'da Maden Faciası: 274 Ölü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
@SerseriGezgin kimileri senin gibi 24 saat bilgisayar başında oturur kimileride bizim gibi 3 kurus ekmek parası icin böyle yerlerde calisir daha dün arkadaşımin is yerinde gözümün önünde gencin 4 parmağı koptu. Is kazalari bu zamana kadar hep oldu, bundan sonrada olacak allah inşallah böyle büyük kazalardan esirger bizleri.
Slower en baştan söylemek istiyorum; bu mesajı çatmak için yazmıyorum. Sadece merak ettiğim için fikrini soruyorum. Ama bundan önce arkadaşına büyük geçmiş olsun.

İş kazaları oldu evet. Allah esirgesin de demişsin. Din kültürü derslerinde tevekkül diye bir kavram öğrettiler bize. Allah demiş ki siz bütün tedbirlerinizi alın, sonra dua edin sonucunu bana bırakın. Haksız mıyım? Peki bu olaylar öncesinde tedbir alınmış mı sence? Bunca mühendis, oradan çıkan işçiler yalan mı söylüyor?

Bırak olmasın mezar taşımız,
bir okul bahçesine gömsünler bizi
çocuklar koşsun üzerimizde.

Efruz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Efruz'in Mesajına Teşekkür Etti.