Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.05.14, 00:36   #117
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Soma'da Maden Faciası: 274 Ölü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Efruz Mesajı göster
Slower en baştan söylemek istiyorum; bu mesajı çatmak için yazmıyorum. Sadece merak ettiğim için fikrini soruyorum. Ama bundan önce arkadaşına büyük geçmiş olsun.

İş kazaları oldu evet. Allah esirgesin de demişsin. Din kültürü derslerinde tevekkül diye bir kavram öğrettiler bize. Allah demiş ki siz bütün tedbirlerinizi alın, sonra dua edin sonucunu bana bırakın. Haksız mıyım? Peki bu olaylar öncesinde tedbir alınmış mı sence? Bunca mühendis, oradan çıkan işçiler yalan mı söylüyor?
Yok yahu bende çatmiyorum zaten kimseye konusuyoruz güzel güzel. Sanirim farkli kaynaklardan takip ediyoruz olaylari. Orası ülkenin en büyük ocaklarindan biri orada calismak icin bile 6-7 aylık bir eğitimden geciyorsun sertifakasiz kimse calisamiyor bütün önlemlerin alindigindan bahsediliyor. Hatta kazadan bir hafta önce belgesel bile cekilmis orada onu bir izle. Paraylami tutmuslar acaba o muhendisleri?
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla