Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.05.14, 18:27   #150
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Soma'da Maden Faciası: 282 Ölü

Hani güldürmek için değilde..

Birgün köyün birini sel basar, Köylüler selden kurtulmak için seferberlik yaparlar o seferberlikte caminin hocasınıda kurtarmak isterler. Ama hoca gelen yardımları reddeder "Beni bu selden allah kurtarır" der Bu sefer sular yükselmeye başlar. Köylüler tamamen yerlerini terketmişlerdir bu sefer hocayı kurtarmaya iki kayık gelir ama hoca bunuda reddeder. "Beni Allah Kurtarır" der. Bu seferde sular bayağı yükselir. Hoca caminin kubbesinde mahsur kalır. Kendisine bir helikopter geldiğini görür o helikopteride reddeder "Beni Allah kurtarır" der Sonra sular minareyi yıkar e tabi hocada ölür.

Öbür tarafta melekler cennet kapısında hocayı görünce "buyur hocam içeri geç" derler ama hoca geçmez kibri o kadar büyüktür ki meleklere döner şöyle der "Ben o kadar namaz kıldım zekat verdim ama allah beni kurtarmadı başıma bunlar geldi" der birden bir ses duyulur "Ben o salağa iki kayık bir helikopter gönderdim daha ne yapayım!"

Ha bunu takdiri ilahiciler kadercilere anlatabilirmisin anlatamazsın..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.