Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.05.14, 11:48   #197
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32395
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Soma'da Maden Faciası: Ölü Sayısı Belli Değil (298)

Yılmaz Özdil'i günahım kadar sevmem hepiniz biliyorsunuz..

Dün gece Halk Tv'de çıkmış demiş ki "Ben başbakana katılıyorum, Bu kaza işçiler için normaldir soma kazası müstehaktır bile denilebilir böyle bir ülkeye böyle bir başbakan olduğu sürecede bizi çok felaketler bekliyor" demiş..

Twitterda bakıyorum herkes özellikle Ak Troller "Bu kaza işçiler için normaldir. Soma kazası müstehaktır" lafını cımbızla çekip saldırıya geçmişler. Küfürler havada uçuşmuş buna hatta gazeteciler bile dahil oldu (Engin Ardıç)

Varya ilk defa Yılmaz Özdil'i tebrik ettim çok acı dokundurdu. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar lafı ne kadarda doğru arkadaş.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti