Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.05.14, 22:14   #23
K-Pax
Uzman Üye

K-Pax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 80
Ettiği Teşekkür: 4727
Aldığı Teşekkür: 3991
Rep Derecesi : K-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Fransız Kanalı, Soma Faciasıyla Dalga Geçti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
@Lion

Ben ardına saklanılacak birşey olarak görmüyorum. Anlatamadım sanırım sadece diyorum milliyetçilik penceresinden bakmak yanlış.

Tarihsel açıdan karşı karşıya kalınan devletlerdeki her birey düşman değil aksine dost bile olabilir. Ben kalkıp fransızlar türkleri sever demiyorum. Sadece baktığın pencere yanlış. her Fransız Türk düşmanı değil, ha Fransız hayranı olduğum çıkarılmasın bu diğer milletler içinde geçerli.. Fransızları sevmiyor olabilirsin o ayrı konu bak.

Kaldıki zaten 21 yüzyıldayız artık milli düşmanlıkların bir önemi bile kalmadı.

--

@K-Pax arkadaşımızın dediğine katılıyorum. Sanırım onların mizah anlayışı farklı.. Bazı arkadaşlarımıza sert geliyor olabilir. Bunu anladım

Milletce bize çok ters gelen mizah anlayışları var, şimdi burdan biraz bahsetsem ukalalık yapıyorsun diyebilirler sadece şunu söylemek isterim, milletler birbirine düşman değildir, Türk'ün de birçok milletten çok dostları var.