Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.05.14, 22:22   #24
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131274
Aldığı Teşekkür: 42660
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Fransız Kanalı, Soma Faciasıyla Dalga Geçti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
@Insanlikarayan hikaye anlatma. basbayağa ironi işte iyice araştır haberi. Böyle kesin hükümlüsün işte süperman.
Basbakaninin üzerine IRONI yapilsaydi, simdi Küplere biner, hemen sayfanin Kopyasini cekerdin!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Eleştirileriniz olabilir arkadaşlar saygılıyım.

Ama bunu yaparken milliyetçilik kimliğinizin arkasına sığınmayın. Bu "zehirlenme" işaretidir. Dikkat edin.
Burada yanlisin var, ne Milliyetciligin, nede Dinin arkasina siginiyorum!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
@Lion

Ben ardına saklanılacak birşey olarak görmüyorum. Anlatamadım sanırım sadece diyorum milliyetçilik penceresinden bakmak yanlış.

Tarihsel açıdan karşı karşıya kalınan devletlerdeki her birey düşman değil aksine dost bile olabilir. Ben kalkıp Fransızlar Türkleri sever demiyorum. Sadece baktığın pencere yanlış. her Fransız Türk düşmanı değil, ha Fransız hayranı olduğum çıkarılmasın bu diğer milletler içinde geçerli.. Fransızları sevmiyor olabilirsin o ayrı konu bak.

Kaldıki zaten 21 yüzyıldayız artık milli düşmanlıkların bir önemi bile kalmadı.

--

@K-Pax arkadaşımızın dediğine katılıyorum. Sanırım onların mizah anlayışı farklı.. Bazı arkadaşlarımıza sert geliyor olabilir. Bunu anladım

Üc sefer Fransaya gittim, öyle dost gibi görünebilen varliklar fazla görmedim, yanilabilirim, belkide Almam plakali arabayi gördüklerinde, banada Düsman gibi bakmis olabilirler!.

Fransadada, yabanci uyruklu Insanlar bulundugu icin, Adres sormalarimda, anca onlardan cevap alabiliyordum.

Yeterli ingilizcem olmasada, Yol sormaya, Fransiz olmayan sahislara yetiyordu.

O tarihlerde, Navigasyon diye davalar yoktu!.

Bu gün, tesadüfen birkac Alevilerle tanistim.

Bunlarla beraber, 24´ünde, Köln´de Tayyibe karsi yürüyecegiz!.

Yarin icinde, görüsecegiz, Dizüstünün CD oynaticisini degistirip, Windows Vistasini tamir edecegim.

Alevi veya Sünni, benim icin Hic Problem yok, Insan oldukca!.

Sadece Salafileri kaldiramiyorum!.

Halbuki buralara gelmeden evvelde, Shia diye, Almanca yürütülen, Türklerinde bulundugu bir Forumada üye olmustum.

Uzun Dörtlüklerimden, Oralarada dagitiyordum, begeniyorlardi!.

Fransizlarin Dostlugu, Ermenilere, Türklerin yeri yok orada!.

Dogu Anadoluda, Silahi onlara verende, Fransizlardi!.

Ruslar bile, Mosada ve Ermenilere Güvenemiyor!.

Daha birkac sene evvelsine, Mosadi Rusyadan Yahudistana süpürdü!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla