Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.05.14, 13:17   #2
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161534
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: H..S. Fıtratınız Batsın, Birbirinize Müstehaksınız! - Oya Baydar

Yakın zamana kadar Taraf gazetesinde yazan, Oya Baydar madem bir yazı yazacak önce bir araştırır..

Müsteşarın tekmelediği kişiyi çevik kuvvet polisi değil, iki asker tutuyordu.
Alıntı:
Hani bir söz vardır ya: “Aynı havayı soluduğum, aynı gözyüzünün altında olduğum için utanıyorum” denir. Bu duygu içindeyim. Bir yandan Erdoğan ve suç ortakları, öte yandan Özdil’gillerle aynı havayı solumak zorunda olduğum için utanıyorum
Yılmaz Özdil'in ne dediğinden tam haberi yok. Bu Oya Baydar da yandaşların tezgahına düşmüş, ya da yandaşlığa özenmiş

Utanılacak birşey var ise; kendisinin araştırmadan yazı yazmasıdır. Söylenilenleri anlayamayacak zekaya sahip olmasıdır.

Yılmaz Özdil'in kesip attığı tırnağı bile olamazsın Oya Baydar.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.