Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.05.14, 14:48   #211
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131140
Aldığı Teşekkür: 42556
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Soma'da Maden Faciası: Ölü Sayısı Belli Değil (302)

Ne Komik dava, konuyla ilgili arastirmalarimda, tuhaf bir tesadüfe rastladim.
Secim zamaninda Gün isigina cikan gercekler vardi.

Böylelikle Suriyeden gelen Magdurlari, oralara yerlestirip, böylecene secimleri Manipüle edebilecegi.

Simdi bu gercekleride hesaba kattigimizda, adi anilmayan Suriyelilerinde Madende bulundugu yer yer söylenince, demekki, AKP sadece Secim icin bu Suriyelileri oralara getirmemis, ayni Hitler zamaninda oldugu gibi, Kahraman cikan Alman isveren gibi, Suriyelilere oralarda is verilip, böylelikle Köle sistemini saglama almislar!.

Resimlerle karsilastikca, Ölülerin bile, Madende Sedyelere konuldugunda, Cizmelerinin bile eksik oldugunu görebildim.

Bunlar Ölülerin Cizmelerine bile göz dikip, cikartmislar anlasilan!.

Su anda kendimi, burada yazarken bile Zor tutuyorum.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.