Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.05.14, 16:17   #5
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161588
Aldığı Teşekkür: 177625
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: H..S. Fıtratınız Batsın, Birbirinize Müstehaksınız! - Oya Baydar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster
İşlerine öyle geldiği için konuşulanı başka taraflarıyla anlar bazıları. Demekki Oya Baydar da onlardan biri.

@Serseri Gezgin yanılmıyorsam, (yanlışsa özür dilerim ) bir iki kez, Yılmaz Özdil'i sevmediğini söyledi zaten.
Onun için getirmiştir bu yandaş yazıyı.

Serseri'nin kimi sevip sevmediği umurumda bile değil. Göz göre göre, siyaha beyaz denilmesi yanlış ve ayıp.

Yılmaz Özdil'i takip ederim, şimdiye kadar bir tek yanlışını görmedim. Elini taşın altına sokan yazarların en başında gelir. Eleştirenler önce kendini sorgulasın, ben bu ülke için ne yaptım diye bir özeleştiride bulunsun.

Yılmaz Özdil'in dedikleri ortada. Fransa'da eğitim almış yazarım diye geçinen, yazar müsvettesinin neyi nasıl anladığı da ortada. Gerçekten zekasını sorgulamak lazım..

Yılmaz Özdil'in bugünkü köşe yazısı burada..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.