Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.05.14, 15:45   #5
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131108
Aldığı Teşekkür: 42538
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Bilgisayar İki Kez Uyarmış

Alıntı:
Log’larda yapılan incelemede gaz sensörlerinin kaza günü ve kazadan 2 gün önce uyarı verdiği, 50’nin üzerinde karbonmonoksit tespitine rağmen hiçbir önlem alınmadan maden de çalışmanın sürdüğü anlaşıldı. Karbonmonoksit miktarının deftere işlenmediği ve işletme müdürü tarafından da imzalanmadığı da belirlendi.
Bu simdi Sorumlulari Sorumlulugundan kurtarmaz!.

Böyle yerlerde Tarihsiz denetlemeler, Alarm sistemi denetlemesi olmasi lazim.
90´li senelerinde, benim yetki altinda oldugum sektörde, hic kimseye haber vermeden alarma basip, Milletin toplanmasi yerlerine gidislerini, yollarinin üzerinde olan engelleri bile, not edip, arsive kaldiriyorduk!.

Derhal herhangi bir problem göz önüne geldiginde, bunun bir daha olmamasi icin, önlemler aliniyordu!.

Bu programin icinde, sadece belirli insanlar vardi!.

Yakinimda bulunan, Ucak Turbinlerini yapan Firmanin Saat 18 den sonra, iki kisiden az insanin, bir odada durmasi bile yasaklandi!.

Böyle durumlarda, Bekciler Telefon edip, gerekirse basinda bekliyorlar!.

Taaaa´ki isi bitip, Firmayi Terk edene kadar!.
Böyle durumlarda Not tutulmazsa, hangi sorumlu olursa olsun, Balyozu yiyor!.

O Firmayla hic baglantim olmadigi halde, ara sira orada calisan arkadasi o saatlerde arayip, hal hatir soruyorum!.

.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.