Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.05.14, 13:06   #86
Rapido
More Than A Game

Rapido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Apr 2014
Yaş: 22
Konular: 207
Mesajlar: 971
Ettiği Teşekkür: 2468
Aldığı Teşekkür: 4208
Rep Derecesi : Rapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura about
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Haftalık Burç Yorumları
(19 Mayıs - 25 Mayıs)Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Herkesin bir derdi var; Her derdin bir acısı.. Acılarım katlanılmaz değil ama , bir de tuz basanı var! Hz.Mevlana Finansal konularda yaşanacak olumlu gelişmelerle rahatlayacak ve düşüncelerinizi hayata geçirebilecek imkanlarla karşılaşabileceksiniz. Uzun zamandır satmaya çalıştığınız bir mülkü elinizden çıkarabilir karlı yatırımlara adım atabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz, Yapabileceklerinizin farkındasınız buda sizleri güçlü kılacak. İş hayatınızda oldukça radikal değişimler söz konusu olabilir. Sorunlu bir işte çalışıyorsanız; İşten ayrılma gibi durumlar gözünüzü korkutmamalı eski arkadaş ve meslektaşlarınızdan destek görerek yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bekar Koç’lar bir türlü netleşmeyen bir beraberlik içindeyseniz sadece yüreğinizin sesi ile değil mantığınızla da hareket etmelisiniz ki üzüleceğiniz durumların önüne geçebilin…
Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bitkinin Güzelliği,Tohumun İyiliğinden.. İnsanın Güzelliği İse Kalbinden Gelir. Hz. Mevlana o güzel kalbinizin mükafatını almaya başlıyorsunuz. Hafta boyunca; Fiziksel ve ruhsal olarak son derece enerjik ve aktif olacaksınız. Her şeyin üstesinden gelmeye hazırsınız kişisel girişimler hedeflerinize dair planlamalar için harika bir gündesiniz. İşinizle ilgili var olan problemlerin üzerine gitmeli istekleriniz konusunda ısrarcı davranmalısınız. Fikirlerinize muhalefet edilse dahi pes etmeyin ve bildikleriniz konusunda mücadele edin sonunda kazanan siz olacaksınız. Evli Boğa’lar kızgınlıklarınızı içinizde biriktirmeden hareket edin birlikte olduğunuz insan tavırlarınızdan rahatsızlıklarınızı anlayamıyorsa duygularınızı içinizde bastırmayın ve kırıcı olmayan bir üslup içinde ifade edin. Bekar Boğa’lar aniden gelişen olaylar yaşamınıza yeni insanların girmesine sebep olabilir anlık kararlar vermemeli kalbinizin mesajlarını dikkate alarak hareket etmelisiniz.

Gökyüzünün size bu haftaki mesajı: Herkesin günahını kapatamayacağına göre !..Kendi göz kapağını kapat ! Hz.Mevlana. Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda; Sapla samanı birbirinden ayırt etmeyi başarmanız ve adalet duygunuzu kaybetmeden hareket etmeniz için uyarıyor sizleri. İş hayatınızda ise gelişmeler istediğiniz hızda ilerlemiyor diye kendinizi hak ettiğiniz yerde hissetmeyebilirsiniz. Bu duygunun sizi esir almasına izin vermeyin. İlerleyen günlerle birlikte gelişmeler hız kazanacak ve hak ettiğiniz karşılığı maddi manevi almaya başlayacaksınız. Yakın çevrenizde bulunan eş dost arkadaş sevgili gibi kişilerin sözlerine fazlası ile önem vererek yanlış yönlendirmeler içinde olabilir var olan şartlarınızı çıkmaza sokacak davranışlar sergileyebilirsiniz. Dikkatli davranın.


Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Sabır; ağrıları dindiren acı bir ot gibidir. Hem can yakar hem de tedavi eder. Hz.Mevlana. Enerjinizi toplayın; işle ilgili sıkıntılarınızdan kurtuluyorsunuz. Bu dönemde büyük işler başarabilirsiniz. Pozitif düşünün geçmişte kalması gereken düşüncelerinizden arının. Yeni başlangıçlar için içinizde ki enerjiyi doğru yönlendirin. İşinizle ilgili konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilir büyük bir çıkış gerçekleştirebilirsiniz Hedeflerinizi planlı bir şekilde uygulamaya başlayın. Özel hayatınızda ise gerçeklerden kaçmadan hareket etmeli, sevdiğiniz insanla, İlişkiniz hakkında karşılıklı fikir alışverişleri yaparak ilerlemelisiniz.

Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: İnsanoğlu dünyayı zapt eder, ama ağzını zapt edemez. Hz. Mevlana. Gökyüzü bu hafta ortaklaşa hareket ettiğiniz konularda sorunlarla karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Birlikte çalıştığınız insanlar sizin gösterdiğiniz özen ve disiplini göstermeyerek sorumluluk aldığınız konularda sıkıntılı bir zaman geçirmenize ve insanların tepkileriyle karşılaşmanıza neden olabilirler. Buna öfkelenip kendinizi sınırlandırmak yerine yolunuza kimlerle devam etmeniz konusunda oturup düşünerek kararlar almanız yerinde bir tavır olacaktır. Bu durumun özel yaşamınızdaki huzurunuzu kaçırmasına izin vermeyin. Geçmişte yaşadığınız deneyimlerinizi hatırınıza getirin ve şu anda yaşadığınız deneyimlerin sizi ne kadar güçlü kıldığının idrakine vararak hareket edin.
Gün içinde karşılaşacağınız en ufak bir yenilik bile sizi var olan sıkıntılarınızdan uzaklaştırarak yeni adımlar atmanız için cesaretlendirecektir. Yaşamınızdaki her konuyla ilgili ayrıntılara önem vererek hedeflerinizi belirleyin. Özel yaşamınızda yaşadığınız gerginlikleri sona erdirebilecek enerjiler sizin için fırsattır. Bu hafta sevdiğiniz insana duygularınızı ifade eden güzel bir mesaj atın yemeğe çıkın birlikte yapılacak aktiviteler belirleyerek ilişkinizi sağlam temeller üzerine oturtun.
Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Dost; Acı söyleyen değildir. Acıyı tatlı söyleyebilendir Hz. Mevlana. İkili ilişkilerinizde karşınızdaki insanı anlamaya çalışarak hareket etmeniz tüm sorunları ortadan kaldırabilecek güçtedir. Hiç kimse kusursuz değildir olayların hep eksisiyle değil artıları da hesaba katarak değerlendirdiğinizde sorun ettiğiniz konuların aslında çok önemli olmadığını fark edeceksiniz. İş hayatınızda ise; ufak bir adımla başlayıp hayal ettiğiniz konuma azim ve gayretlerinizle kısa bir süre içinde ulaşabilirsiniz. Çocuk sahibi olan Terazi’ler hesapta olmayan harcamalarla karşılaşabilirler.
Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Güzel günler sana gelmez. Sen onlara yürüyeceksin. Hz. Mevlana. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ciddi gerginlikler yaşayabilir ve tepkinizi sert bir dille ifade edebilirsiniz. Bunu yapmanız birileri tarafından eleştirilse de kısa bir süre ne denli haklı bir tepki verdiğiniz için takdir edileceksinizdir. İş hayatınızda yaşadığınız engeller ve başkalarının ön plana geçme isteği ile size karşı yapılan haksızlıkların farkına varılacağı haklılığınızın ortaya çıkacağı bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise son derece hırslı tavırlar sergilemeniz mümkün. Sözlerinizle sevdiğiniz insanın üzerine gitmekten keyif alırsınız. Bu enerjinizi olumlu bir şekilde kullansanız çok daha iyi olur sizler için..
Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: İnsanları tanımak denizleri bardak bardak boşaltmaktan daha zordur. Hz.Mevlana Aile bireyleri kardeşlerle ilgili konular gündeme gelebilir. Aranızda ufak tefek problemler varsa sevgiyle aşmalı ve birlikten kuvvet doğar sözü ile hareket etmelisiniz. Haftanın ilk günleri merkezi sinir sistemine bağlı sağlık problemleri görülebilir. Öfkenizi duygusal gerginliklerinizi kendinizi rahat hissedeceğiniz bir aktivite ile üzerinizden atmalısınız. Özel yaşamınızda ise beraberliği devam eden Yay’lar bu hafta aşırı duygusal davranışlar içinde bulunmamaya özen göstermeli ve her söylenin altında bir mana aramadan hareket etmelisiniz. Bekar Yay’lar geçmişte kalan bir ilişki tekrar gün yüzüne çıkabilir. Dikkatli olun o dönemde canınızın nasıl yandığını hatırlayın ve değerlendirmenizi bu doğrultuda yapın.
Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Kitaplardan önce, kendimizi okumaya çalışalım. Hz.Mevlana.Gökyüzünün enerjisi ruhsal ve bedensel olarak güçlendirecek yenileyecek sizleri… Hafta boyunca kendinize zaman ayırın tamami ile size özel bir zaman hayattan beklentilerinizi bembeyaz bir kağıda yazın ve denize bırakın tüm inancınız ve içtenliğinizle kendiniz sevdikleriniz ve insanlık için ruhunuzu zihninizi dinlendirin. Dua edin ruhunuzu okşayacak bir müzik dinleyin ama kesinlikle kendinizle baş başa olun.İş hayatınızda beklediğiniz haberler gelişmelerle ilgili stress yapmayın zafer daima inananlarındır. Siz yaptığınız işe inanın gerisi gelecektir. Özel yaşamınızda ise sizin hayatınızda ki istikrar ve olumlu etkiler eş yada sevgilinizede olumlu olarak yansıyacaktır…. iş hayatınızda süprizler beklenmedik gelirler elde edebilir. Büyük anlaşmaların süreklilik arz edecek kazançların altına imza edebilirsiniz.
Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Ey Gönül ..! Sen sen ol , kimsenin gönlünü yıkma . Dikenin ucuna çıkta , Edep çizgisinden çıkma ..!Hz. Mevlana. Bu hafta;İş ve özel yaşamınızda bugüne kadar sabır ettiğiniz düzelir diye umut ederek hoş karşıladığınız durumlara artık tahammülünüz yok net tavrınızı ortaya koyacak ve değmeyecek fedakarlıklarda bulunmayacaksınız. Bu durum sizleri kısa süreli üzse de yaşayacağınız güzelliklerle ne kadar doğru bir karar alıp uyguladığınız için şükredeceksiniz. Pozitif düşünün geçmişte kalması gereken düşüncelerinizden arının. Yeni başlangıçlar için içinizde ki enerjiyi doğru yönlendirin. İşinizle ilgili konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilir büyük bir çıkış gerçekleştirebilirsiniz. Beraberliği olan Kova’lar eş ya da sevgiliyle paylaşımlarında çok daha samimi ve sevgi dolu olarak aşklarını kuvvetlendirecektir.
Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Hayat bir uykudur ölünce uyanır insan. Sen erken davran ölmeden önce uyan. Hz.Mevlana.Yaşamınızda bugüne kadar yüzünüze kapanan kapılar ardı ardına açılmaya başlayacak ve yaşamınızda bir çok güzel etkiyi kısa sürede hissedilir biçimde yaşamaya başlayacaksınız. Beraberliği olmayan Balık’lar Aşk her an kapınızı çalabilir. Sorunlu bir ilişkinin çıkmazındaysanız sizin müdaheleniz olmadan bitebilir ve rahat bir nefes alarak yeni başlangıçlara doğru yol alabilirsiniz. İş hayatınızda ise uzun soluklu işler yapabilir oldukça iyi getirilerle kariyerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Fiziksel ve ruhsal enerjiniz öylesine güçlü ve pozitif ki yaşama bakış açınız değerlendirmeleriniz farklılaşacak. Yaşamınızla ilgili radikal kararla alacak ve uygulayacaksınız.


__________________
Rapido isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
5 Üyemiz Rapido'in Mesajına Teşekkür Etti.