Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.05.14, 00:52   #2
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Emine Ülker Tarhan'dan Uyarı

Hepsi yerinde uyarılar ama yine geç kalacağımız kesin. Bu çağrıyı yapan anamuhalefet milletvekili. En çok sesi çıkartması gereken bir partinin üyesi.

Sizler dokunulmazlık zırhıyla kuşatılmışken, koskoca bir partinin içindeyken, kitleleri harekete geçirebilecek gücünüz varken sesiniz bu kadar cılız çıkıyorsa, hergün sokaklarda gazlanan, ıslatılan, dövülen, vurulan, tehdit edilen insanlar nasıl çıkaracak sesini merak ediyorum.

Sevgili @Taner önce yazıyı atıp linki sonra ekleseydin daha pratik olacaktı ben gibi tembeller için. Teşekkürler...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.