Konu: Duyuru!.
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.05.14, 16:31   #16
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131088
Aldığı Teşekkür: 42528
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Duyuru!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Sen sus @Insanlikarayan senin gönlünü biliyorum ben dediğin bir şey zoruma gitmiyor o yüzden

Öbürü gelsin;

Kadını başörtüsüyle okula sokmadılar! Erkeği sakalıyla işe almadılar! Namaz kılanı fişlediler! Yinede çıkıpta senin gibi bir tek polise molotof atmadım ben! Senin molotof attığın babamı ben 3 yaşında şehit verdim! hadi sen ne yaptın Ülken için gel başla say! hesaplaşalım seninle. Bilgisayar başında vatan kurtarma senin yapacağın icraat başbakanın dediği gibi 140 karekterle sınırlı..
Neyden bahsettigini simdi hiiic anlamadim.

Polis dedinde, 60´li, 70´li senelerinde Polisler ayda bir Masamiza davetliydi.

Bunlarin iclerinde yamuguda vardi tabiki.

Bir Dayim, bu yamuklardan birisi yüzünden hapse bile düsmüstü.
Maalesef O yamuk, o günleri göremedi!.

Simdi bunun tam detayina girmek istemiyorum, sadece Insanligini kaybeden sahislar, ac gözlülügü yüzünden O yollara düsebilir!.

Arabam var dedin, Kaza aninda kesiklerle karsilasirsan, basinc Pansumani yapabilirmisin?.

Kendim sahit oldum, 800 Metre ilerideki Hastaneden 1,5 saat icinde bir Doktor bile gelmedi, böyle durumda ney yapacaksin?.

Halbuki Doktor hemen gelipte, geregince hareket etseydi, belki O kazayi geciren hayatta olabilirdi!.

Kimsenin basina öyle kabiliyetli Doktor dilemiyorum!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti