Konu: Duyuru!.
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.05.14, 23:02   #17
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 984
Ettiği Teşekkür: 45984
Aldığı Teşekkür: 39550
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Duyuru!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Sen sus @Insanlikarayan senin gönlünü biliyorum ben dediğin bir şey zoruma gitmiyor o yüzden

Öbürü gelsin;

Kadını başörtüsüyle okula sokmadılar! Erkeği sakalıyla işe almadılar! Namaz kılanı fişlediler! Yinede çıkıpta senin gibi bir tek polise molotof atmadım ben! Senin molotof attığın babamı ben 3 yaşında şehit verdim! hadi sen ne yaptın Ülken için gel başla say! hesaplaşalım seninle. Bilgisayar başında vatan kurtarma senin yapacağın icraat başbakanın dediği gibi 140 karekterle sınırlı..
Ben seninle ''ülke için ne yaptık'' yarışına girmeyi kendime zül sayarım.

Ama çok saçmalamışın! Bir bayan okula başörtüsü nedeniyle alınmadıysa, aynı okula mini etekli bayanları da almadılar. Diğer yandan sadece dinciler mi sakal bırakıyor? Bir sürü ateist bile yönetmelikler gereği sakalını kesti işe girmek için. Yani bunlar fasafiso argümanlar ve seninle ne ilgisi var hele hele bazı kesimleri ilgilendiren bu durumların ülkenin genel menfaatleriyle ilişkisi nedir?

Molotofa gelince... Ailesi hasta (astım ve kalp) bir kadın sebepsiz yere ortalığa gaz bombası atan polislere ''yeter artık burda ağır hasta var, nefes alamıyoruz'' dediğinde polisler Gaz bombasını o kadına atıyorsa mesela... Mesela İstanbul' da o videolarda izlediğimiz gibi, polis uyuyanların evine camdan sebepsiz yere gaz fişeğini sıkıyorsa o polis hak etmiştir... Polis sebepsiz yere masum insanlara terör estiriyorsa, karşılığını da almalıdır. Ben ailemle uyurken bir polis camdan içeri gaz bombası sıkıyorsa, kafasında molotofu patlatırım!

Bababa gelince Allah rahmet eylesin derim. Ama babanın ölüm nedeni bölücüler değil miydi?