Konu: Duyuru!.
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.05.14, 00:07   #18
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131060
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Duyuru!.

Alıntı:
Bababa gelince Allah rahmet eylesin derim. Ama babanın ölüm nedeni bölücüler değil miydi?
Yok Bölücüler degildi!.

Simdiye kadar takip ettiklerimden sonuc cikartmaya calisirsam, Doymamis, karanlik islere karistigindan hayatini kaybetmis neticesine vardim.

Burada Forumdasimizda, tam sonuclari sunmamisti.

Eger yardim gerekirse, kendi yasadiklarimdanda anlatabilirim.
Kendimde, 17 Yasimda babami defterimden silip, bir Büyük Abimin yapmadigini yapip, Aileye sahip cikmistim.

Oturdugum Kasabada, hemen hemen 10 yil boyunca Katil, Pezevenk, uyusturucu tüccari gözüyle hep bana baktilar!.

Buna karsin oturdugumun kasabanin en azindan 60%´ina Oturma ve calisma izinlerinde yardim ettigim, sadece yardimimi görenler biliyordu.

Anca 10 sene sonra, gercekler ortaya cikip, Millet gercek yüzümü tanidi!.
Bazilari icin sadece gec olmustu!.

Görüsüm, Babam öldükten sonrada degismedi, Öldükten sonra bile, cevresine Zehir dagitmis, en azindan Iki Aile Ogullarindan oldu!.(Zehir demekle Uyusturucu demek istemedim, Ac gözlülük dagitmisti)
(Mirasin üstüne yatmaya kalkanlar, bir birilerini öldürdüler!).

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla