Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.05.14, 16:53   #19
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32374
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Boşanma Oranı Evliliği 11'e Katladı

Evlilik kurumuna inanmayan biri olarak, boşanmak denilen kurumada gülüp geçiyorum.

Bu bir tür şeye benziyor bir tür sözleşme.. boşanmakta bir tür sözleşme bitimi..

Arada ellerini fazla para alma edasında ovuşturan bir devlet baba(!) oluyor sadece..

Ha ayrıca belki bana kızacaksınız bana biliyorum hatta şimdi kızıyorsunuzdur bile ama ben sadece kendi penceremdeki gerçekleri konuşuyorum yani..

Bu ara evlilik kutsaldır düşüncesinde olan arkadaşlarımızada başarılar diliyorum..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti