Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.05.14, 10:40   #90
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 6009
Mesajlar: 25,867
Ettiği Teşekkür: 100774
Aldığı Teşekkür: 141674
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Haftalık Burç Yorumları
(2619 Mayıs - 1 Haziran)

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kapımıza değil; kalbimize vuran buyursun! Şemsi Tebrizi
Güçlü enerjilerle dolu bir hafta karşılıyor sizleri. 28 Mayıs'ta İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi iş ve eğitim hayatı devam eden Koçların yüzünü güldürecek. Kendinize olan güveninizi arttıracak gelişmeler finansal konularda rahatlamalar ve daha önce yaşamış olduğunuz haksızlıklarla ilgili yaşanan gelişmeler karşısında şaşkınlığı ve mutluluğu bir arada yaşayacaksınız. Fakat arkadaşlarınız yada eş tarafından akrabalarınız ile ilgili sorunlar söz konusu olabilir finansal konularda HAYIR demeyi bilmeli ve kazancınızla ilgili kimsenin işinize burnunuzu sokmasına izin vermemelisiniz.

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir. Sen sadece atacağın ilk adımı düşünmekle yükümlüsün. Gerisi zaten kendiliğinden gelir. Şemsi Tebrizi.
İş ve özel hayatınızda yapmak istediklerinizi hayata geçirebileceğiniz yenilenip sıkıntıları ardınızda bırakıp güzel olanı şekillendireceğiniz bir haftadasınız. Gerekli cesareti gösterebilirseniz eğer, 28 Mayıs'ta İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile sağlığınıza fazlası ile önem vermeli iş ve aile hayatınızda tartışmalardan uzak durmalı mümkünse gergin ortamlarda bulunmamalısınız. Ayın son günleri ortaklıkları olan Boğalar duygularınızla değil aklınızla ilerlerseniz zarar görmezsiniz.Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kalp ruha der ki: Ben severim, aşık olurum ama acısını nedense hep sen çekersin. Ruh da cevap verir: Sen yeter ki sev. Şemsi Tebrizi.
Aşk hayatınızda gerçekten sevdiğinize inanıyorsanız emek vermekten sevginizin peşinden gitmekten alıkoymayın yüreğinizi. 28 Mayıs'ta burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile yapmayı planladığınız fakat sürekli ertelediğiniz hemen her düşüncenizi gündeminize almalı ve zamanı akıllıca kullanarak gerçeğe dönüştürmek için çaba sarfetmelisiniz. İş ve eğitim hayatınızda önemli anlaşmalar işbirlikleri gerçekleştirebilir, hayallerinizi gerçeğe döndürebilmiş olmanın maddi manevi zenginliklerini deneyimleyebilirsiniz.


Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Anladım ki insanlar; Susanı korkak, görmezden geleni aptal. Affetmeyi bileni çantada keklik sanıyorlar. Oysa ki; biz istediğimiz kadar hayatımızdalar.. Göz yumduğumuz kadar dürüstler ve sustuğumuz kadar insanlar! Şemsi Tebrizi. 28 Mayıs'ta İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi kariyerinizle ilgili konularda etkili olacak. Elinizden geleni fazlası ile yapın eleştirileri yapıcı olarak değerlendirin ve işbirliklerinin güçlü enerjisine ayak uydurun. Maddi manevi olumlu enerjiler sizinle birlikte ilerlerken aldığınız her nefesi daha anlamlı hale getirmek sizin iradenizde. Öyleyse ne duruyorsunuz iradenize güvenin ve hayatın güzelliklerine güzellik katın.

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle. Dilin mi dönmüyor ? Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla. Ama hep güzel şeyler olsun çünkü; Her insan ölecek yaşta! Şemsi Tebrizi
28 Mayıs'ta İkizler burcunda gerçekleşecek Yeniay enerjisi sağlığınızla ilgili konularda etkili olabilir bu dönemde ruh ve beden sağlığınıza özen göstermeli ve öfke kontrolünü yapmayı başarmalısınız. Kariyer hayatınızda ise yükselen enerjiniz ve başkalarından gelecek olumlu teklifler söz konusu olabilir, Bu dönemde aktif ve girişimci davranın hızlı düşünüp hızlı kararlar almalı ve işinizle ilgili gelişmelerde gizliliğe önem vererek hareket etmelisiniz. Öğrenci Aslanlar sizler de bu süre içinde başarılı sonuçlar alarak eğitim hayatınızda istikrarlı bir dönemin kapılarını aralayabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Aslanlar yeni ay enerjisi duygusal hayatınızda süpriz ve olumlu etkileri beraberinde getirebilir.


Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sana affedilemeyecek kadar büyük hata yapan birine, akıl sınırlarının bittiği yerden başlayacak ceza vermek istiyorsan; bütün samimiyetinle affet. Hissedilen her şeyi arşivleyen kader, kendisiyle en iyi biçimde ilgilenecektir. Şemsi Tebrizi.
Siz dünü ardınızda bırakın günün ışığının size gösterdiği yolda ilerlemeyi seçin. 28 Mayıs'ta İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi bekar Başakların evlilik kararı almasının startını verebilir. Aşkta yüzünüz gülmeye başlıyor. Özel hayatınızdaki istikrar iş hayatınıza da olumlu bir şekilde yansıyacaktır. Bu olumlu enerji hukuksal sorunları ve geçmişe dayalı alacakları olan Başakların başarılı sonuçlar almasına beklenmedik kazançlar elde etmesine de sebep olabilir.


Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Yaşarım mutlu olurum, yaşarım mutlu ederim, tabii ki mutsuz da olurum ama yaşadığım sürece umutsuz, şükürsüz olmam. Aldatmaya çalışanlar aldanırlar, güvenim kaybedilir hep ama ben hep kazanırım. Şemsi Tebrizi
28 Mayıs'ta İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile bekar Teraziler aşk hayatınızda uzun zamandır ilgi duyduğunuz o özel insanla yakınlaşabilir keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Mutluluğa giden yolda ‘’Kimin ne dediğine bakmadan siz kalbinizin sesine kulak verin yeter.’’ Yaşamdan kazandığınız tecrübeleri yaşamınıza aktarmanız gereken bir aydasınız. Yeni ay enerjisi ile bilgiye olan merakınızı giderebileceğiniz birçok imkanla karşılaşacaksınız. İş ve eğitim hayatınızda hızlı ve önemli gelişmeler söz konusu. Kariyer ve özel yaşamınızda köklü değişimlerin yaşanacağı bu özel sürecin keyfini çıkarın.
Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Aradığın şey o kitaplarda değil, aradığın şeyi okuyarak bulamazsın. Sende eksik olan şeyi gözlerinle tamamlayamazsın. Aradığın şeyi Dünya’da arayacaksın, aradığın şeyi yüreğinle bulacaksın. Dünya’daki tüm kitaplar, tüm hesaplar, akıl oyunları, sayfalarca laflar, sevginin yerini tutmaz. Okuyarak öğreneceksin ama severek anlayacaksın! Şemsi Tebrizi.
28 Mayıs'ta İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ise, sabrınız ve sizi seven insanlardan gelen desteği karşılıksız bırakmamış olmanızın mükafatını almaya başlayacaksınız. İş hayatınızda bir yıldız gibi parlamasanızda bir çok insanın dikkatini çekecek ve daha önce yaşamadığınız önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Kendinize olan güveninizin artması ve Gerçekçi olmanız sizi her alanda daha cesur kılacak ve yapabildiğinizin en iyisini yapmanızı sağlayacak. Aşk hayatınızda ise kalbinizde sönmek bilmeyen ateş doğruyu bulmanızı sağlayacak.


Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden bilebilirsin hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını? Şemsi Tebrizi. 28 Mayıs'ta karşıt burcunuz İkizlerde gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile evli Yaylar eşinizin hukuksal konularda yaşayacağı olumlu bir gelişme ile finansal konularda umudunuzu kestiğiniz büyük bir gelir elde edebilir ay sonunda uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir gayrimenkulun sahibi olabilirsiniz. Değişime ayak uydurun hayatın akışına doğru kulaç atın kazanın. Kendinizi geri planda tutmak gerçeklerden uzaklaşmanıza fırsatları değerlendirememenize neden olacaktır.


Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bil ki güneşe bakmaya cesareti olmayan gölgede kalmaya, gölgeyi ışık sanmaya mahkumdur. Şemsi Tebrizi.
28 Mayıs'ta İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ise, işinizle ilgili yolculuklar ve iş birliklerini gündeminize getirebilir, değişmekten korkmayın gelişime ayak uydurun ve kazanın. Yaptığınız yada yapmayı düşündüğünüz işlerle ilgili gerçekliği olmayan konuşmalar duyabilir paniğe kapılarak yanlış değerlendirmelerle kendi kendinize sorunlar çıkarabilirsiniz. Problem etmeyin yükseliyorsunuz ve birileri bundan rahatsızlık duyuyor. Siz yolunuza bakın. Unutmayın ayinesi iştir kişinin lafına bakılmaz. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz kalbinizin merkezinde olan insane aşkınızı haykırın sözleriniz davranışlarınız aşk dolu olsun olsun ki karşılığı size aşkla dönsün.
Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Nazlı nazlı yükselir köpük, derken pat diye sönüverir. Her zaman başkalarından öğrenmeye açık ol. En iyi bildiğin konularda bile köşeli düşünme, büyük konuşma. Cümlenin sonuna nokta değil, ünlem değil, virgül yahut üç nokta koy. Açık bir kapı bırak daima. Ne kadar bilsen de hiçbir zaman yeterince bilemeyeceğini unutma. Tevazudan şaşma. Ancak o zaman kurtulabilirsin bilginin cehaletinden diyor DOST! Şemsi Tebrizi. 28 Mayıs'ta İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile yeni insanlar tanıyabilir onlarla yeni başlangıçlar deneyimleyebilirsiniz iş hayatınızdaki olumlu etkiler yaşamınızın tümüne yansıyacak. Siz yeter ki kendinizi engellemeyin. Yine bu dönemde uzun zamandır bir rahatsızlığın varsa şifa bulabilirsiniz. Kronik bir sağlık probleminiz çözüme kavuşabilir. Kurban olmaktan uzaklaşabilmenin hafifliği ile farklı ve keyifli deneyimler yaşayacaksınız. Bu dönemde iş hayatınızda aşırı uçlarda olmamalı ve var olan şartlarınızı zorlayacak davranışlar içinde olmamalısınız. Özellikle ayın son günleri finansal konularda yatırımlardan uzak durmalı borç alacak dengesini ayarlayarak hareket etmelisiniz.

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Ey Gönül! Şimdi sorarım sana, hangi aşk daha büyüktür? Anlatılarak dile düşen mi, anlatılmayıp yürek deşen mi? Şemsi Tebrizi.
28 Mayıs'ta İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile, kendi yakın çevreniz ya da aile bireyleriniz ile ilgili konularda adil davranmalısınız duygusal davranır olayları görmek istedikleri şekli ile değerlendirirseniz size değer veren insanları üzer onlar tarafından da üzülürsünüz. Geçmişte yaşadığınız nahoş olaylardan olabildiğince uzak durmalı hırs ve öfkeden uzaklaşarak iradenizi ortaya koyarak hareket etmelisiniz. Bastırdığınız hatta yok saydığınız sezgilerinize güvenmeyi öğrenmeli duygularınızı özgür bırakmalısınız. Ruhsal gelişiminize önem vermeli ve ruhunuzun gizemli kapılarını aralayarak kendinizle yüzleşmelisiniz. İş hayatınızda iş birlikleri size fayda sağlayacak şartlarınızı iyileştirerek başarılı olmanıza katkıda bulunacaktır. Özel yaşamınızda ise evli ve uzun zamandır birliktelikleri devam eden Balıklar eş yada sevgilinize kuşkucu tavırlar sergilememeli uzun yıllar önce deneyimlediğiniz olumsuz olayların sorumlusu oymuşçasına suçlamalarda bulunarak ona ve kendinize acı çektirecek davranışlar içinde olmamalısınız.

Astrolog Şenay YANGEL
__________________


Canan Şu Anda Forumda.  
6 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.