Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.05.14, 22:40   #67
İlk'el Aşk
Üye

İlk'el Aşk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 4
Ettiği Teşekkür: 141
Aldığı Teşekkür: 395
Rep Derecesi : İlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Türk Erkeğinin En Belirgin Özelliği Hangisi?

Arkadaşlar bence biraz kendimizi küçümsüyoruz sanki;

Neden mi;

1- Evet Türk erkeği kıskançtır. Çünkü sever ve seven insan her zaman kıskanır. Bu da duygusallığını gösterir.

2- Evet argo konuşur. Ama dünyada sadece Türk erkeği argo konuşmuyor ki, günümüzde bir çok kızında dilinde bir çok argo kelime dolanıyor.

3- Evet bıyık bir çok erkekte vardır. Ancak her bıyıklı insan Türk erkeği değildir ki zaten artık bıyık bir moda oldu. Eğer bıyık denildiğinde akla Türk erkeği geliyorsa o zaman Türk erkekleri bir modaya öncülük ediyor demektir.

4- Evet Türk erkeği yakışıklıdır. Ama yakışıklılık göreceli bir kavramdır. Bir çok kişi vatandaşlarımızı yakışıklı bulurken birçok kişi de yabancı erkekleri yakışıklı bulabilir. Bu bir kıyas değildir.

5- Evet Türk erkeğinin bir çoğunda göbek vardır. Ama bu da bir kıyas değildir. Çünkü bildiğiniz gibi Avrupa ülkelerinin bireylerinin % 60 oranı obezdir.

6- Bence çizgili pijama biraz olmamış. Çünkü çizgili pijama giyinen erkek kalmadı bence ama yinede çizgili pijama giyildiği devirde her yerde o giyiliyordu. Hatta yanlış hatırlamıyorsam bayanlar arasında bir aralar moda olmuştu(Yanlışta hatırlıyor olabilirim). Özellikle de çizgili pantolonlar.

7- Diğerden de kasıt ne olursa olsun.

Sonuç olarak birbirimizi küçük düşürmenin bir anlamı yok arkadaşlar erkeğimizde kızımıda hepsine maşallah diyorum. Diğer erkeklerden farkımız bence bizim ülkemizin erkeği olması...

Geldin "Elhαmdülillαh" Dedim ..
Gittin Artık Sonsuza Dek "Tövbé Estağfurullαhımsın".

Basit biri değilim..
Gözlerimi kanatırcasına ağladığım gecelerim var,
Ve kahkahalara sarılmış anılarım.
Herkes kadar dertli,bazılarından fakir, çoğundan zenginim.
Taşıdığım hayallerim, söylenecek şarkılarım, paylaşılacak dostluklarım var.
Bilmeyene sevmeyi öğretecek kadar büyük bir kalbim,
Gidene beddua edemeyen bir dilim var..
Yüreğimi korkak büyütmedim. "Kaybettiklerim; dağıttığım servetimdir".
İlk'el Aşk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz İlk'el Aşk'in Mesajına Teşekkür Etti.