Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.05.14, 10:46   #53
Mihri Sultan
Uzman Üye

Mihri Sultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 2172
Aldığı Teşekkür: 6531
Rep Derecesi : Mihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzel
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: İdeal Kadın Nasıl Olmalı?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Eksik ifade etmişim.. Ya da yanlış yazmışım..

Önce benim kriterlereme göre güzel olacak. İllaki güzel olmalı, tabi bana göre güzel. Ondan sonra diğer etmenler..

Bir sıralama yapayım, ne çıkacak ortaya.

1- Güzel
2- Temiz
3- Bakımlı
4- Bilgili
5- Zeki
6- Uyumlu
(Bu madde çok geniş kapsamlı, anlayan anlar ama)
7- Gereksiz kıskançlık yapmayacak, ifrit olurum.
8- Yemek yapmasını bilmesede olur, ben öğretirim.
9- Ütü yapmasını sevmesin, gerek yok, ben yaparım.
10- Temizlik yapmayı sevmesin, yardımcı halleder, olan paraya olsun. Mezara para götürülmüyor nasılsa.

Çok da birşey istemiyormuşum yahu..

Aslında bu sözlerde ideal erkeğin tanımı da var çünkü kadında ne aradığının farkında, kadından bir tanrı gibi her şeye yetişmesini beklemiyor. Kadın bir su gibidir girdiği kaba uyar , güçlüdür , derindir bu anlamda kadını sınıflandırır ve bütün olarak göremezseniz onu kendinizden uzaklaştırırsınız.
Akıllı kadın zaten nerede nasıl davranacağını bilen kadındır. Kıskanmak için sebep yaratmaz , ütü yapamıyorsa bile bu sorunu çaktırmadan giderir , yemek konusunda seven kadın sevdiği adam için mutfağa girmeyi de sever zaten önemli olan doymaksa bu sorun da giderilir Yani asıl önemli olan mutlu olmayı becerebilmek, işte mutlu kadın tam anlamıyla ideal kadındır. Sonucun kadın mutluysa da evdeki herkes mutlu olur..!