Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.05.14, 14:54   #55
Mihri Sultan
Uzman Üye

Mihri Sultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 2172
Aldığı Teşekkür: 6531
Rep Derecesi : Mihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzel
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: İdeal Kadın Nasıl Olmalı?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Lion Mesajı göster
Eşi, çocukları olduğu halde bir başına kaderine terk edilen birçok hasta görünce insanlarda olması gereken özelliğin yalnızca merhamet olduğunu anladım...

...Gerisi hikaye.
Merhamet biraz insanın mayası ile alakalı bir şey Lion..! Kadınlarda bu annelikten dolayı daha fazla.. Bak benim rahmetli dedem yıllarca baba annemi aldatıyor, dedem subay ve eve de çok uğramayıp gününü gün eden tonton bir adam işte..!! Baba annem dayanamayıp ayrılıyor. Tam 20 yıl ayrılar ve dedem 7 yıl önce kansere yakalanınca baba annem geri dönüyor. Evlenmek için vs değil.. Düşünüyor çocuklarım bakamaz diye çünkü babam da asker ve hep doğuda bu yüzden çocuklarım aileleri ile huzursuz olmasın diye 7 yıl bakıyor. Dedem üst düzey asker ve baba anneme evlenelim ben ölünce imkanlarımdan faydalan diyor ama öyle asil bir kadın ki bu konuyu bir kez bile gündeme getirmeyip hasta bakıcı gibi 7 yıl sesini çıkarmadan dedeme bakıyor. Biz dedemin çok ziyaretine giderdik baba annem rahatlasın dinlensin diye dedem bize kızardı siz gelince baba anneniz gelmiyor ben onu istiyorum diye..! Ölürken de son sözü baba annem için olmuş, göz göze ağlayarak işte..!! Aslında söylenecek çok şey var da asalet başka bir şey o sözün başında da dediğim gibi insanın mayasında.