Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.06.14, 17:29   #3
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131111
Aldığı Teşekkür: 42538
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kahramanmaraş’ta Maden Kazası

Is kazasi hic bir zaman geliyorum demez.
Amaaa, emniyetini sagliyacak önlemlerde alinmasi sart!.

Kendi Meslegimde Indüstride cok calistigim icin, bir makinede calismaya basladigimda, Münkün oldugu kadar Emniyete dikkat ediyordum.

Elektrik kasasinda ceyranlari kestigimde, baska birisi gelipte sigortayi yeniden yerine takmamasi veya sigortayi acmamasi icin ya sigortalari cebime atiyordum, yada Sigortadan kablolari cikartiyordum.

Burada simdi Rollsroyce fabrikasinin yeni acilmis bir bölümünü anlatasim geldi.

Bu Firma ucaklarin turbinlerini yaptigi icin, sartlar daha baska.
Bir hata aninda bir kisi degil, Yüzlece kisinin can kaybi olabilecek bir durum.

Buradan cikipta, gercek hayatta belki bu sekilde olmayan, ama bütün aksakliklari siralayipta olabileceklerini analize eden gurup, arastirmalar yapiyor.

Burada hayal gücünde his sinir taninmiyor.

Buradan alinan bilgiler, gercek hayatta is Kazalarina karsi önlem olarak yazilip, uygulanmasi bekleniyor.

Iste böyle guruplarin acilmasi lazim, kritik yerlerde!.

Bunlarin yetkileri, Para basan makinelerden yüksek olmasi lazim´ki, Iscini hayati yeniden Deger kazansin!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla