Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.06.14, 03:31   #57
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46010
Aldığı Teşekkür: 39580
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: İdeal Kadın Nasıl Olmalı?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Eksik ifade etmişim.. Ya da yanlış yazmışım..

Önce benim kriterlereme göre güzel olacak. İllaki güzel olmalı, tabi bana göre güzel. Ondan sonra diğer etmenler..

Bir sıralama yapayım, ne çıkacak ortaya.

1- Güzel
2- Temiz
3- Bakımlı
4- Bilgili
5- Zeki
6- Uyumlu
(Bu madde çok geniş kapsamlı, anlayan anlar ama)
7- Gereksiz kıskançlık yapmayacak, ifrit olurum.
8- Yemek yapmasını bilmesede olur, ben öğretirim.
9- Ütü yapmasını sevmesin, gerek yok, ben yaparım.
10- Temizlik yapmayı sevmesin, yardımcı halleder, olan paraya olsun. Mezara para götürülmüyor nasılsa.

Çok da birşey istemiyormuşum yahu..

Harikasın şef! Tecrübe konuşmuş...

Bir de ek yapayım.

Mesela TV' de çok sevdiğin bir program var. 2 sn. kalkamayacak kadar kilitlenmişin programa... Canın çay falan çekiyor mesela... Bağırıyosun: ''Hatçe kız, bi çay demle'' diye...
Cevap geliyor anında ''babanın uşağımı var; ben de odada dizime bakıyorum, kalk sen demle, bana da getir''...

Bunu diyecek kadın ha... Ve sen kalkıp çayı demleyip, sonra da şekerini bile karıştırıp, vereceksin eline...

Kadın kendini evin uşağı değil, efendisi hissedebilmeli...

Ve hakikaten de güzel olmalı... Sahiplendirmeli kendini ama kendinin asıl sahibi de kendi olmalı...