Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.06.14, 12:26   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21549
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Sahi Adın Neydi Senin?

Sahi Adın Neydi Senin?

Ben seni başkalarının gülüşlerinde, neş’eli ve cilveli, işveli hallerinde gördüm. Acı ve ızdıraptan inlerken, açlıktan mide kanaması geçirirken, dudaklarında kan izlerini soranlara az önce kızılcık şerbeti içtim ondandır diyenlerin, ser verip sır vermeyenlerin kendi iç dünyalarının beden diline yansımasında gördüm.

Ben seni her gün hayat bayram olsa diyen miras yedi hercayinin hayata bakış zıpırlığında, hayatı yaşam biçiminde gördüm.

Ben seni akşamları kurulan çilingir sofralarının içkisini mezesini fütursuzca tüketenlerin sahte huzurunda, gerçekte yaşadıkları huzursuzlukta gördüm.

Ben seni kırlarda papatya toplayan, topladıklarından sevdiğinin başına taç yapanların aşkında, yarına bakış ışığında gördüm.

Ben seni şefkatinle, sevginle, cömertliğinle, adaletin ile başkalarını şen şakrak kılarken, bir kez olsun bana yaklaşmadığında seni yakalamayı ancak rüyalarımda görür oldum.

Ben seni hak etmediği halde, bakan, başbakan olup bakar körlüğü tescilli olanların şecaat eylerken sirkatin söyleyenlerin seviyesizliğinde, bilgisizliğinde, cahilliğinde gördüm.

Ben seni mahkemenin kadıya mülk olmayacağını bilmeyenlerin, yeni ve üst makam arayanların zilletinde, illetinde hıyanetinde gördüm.

Ben sana hiç yakın olamadım. Yaşarken hak edenlere vermediklerini, hak etmeyen güruha, onları temsil ettiğini söyleyen yobaza gani gani verdin, seni anlayamadım, doğrusu adını koyamadım.

Sahi adın neydi senin?

08.06.2014 - Mustafa AKTEN