Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.06.14, 13:26   #99
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131152
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Alıntı:
Yönetici gezegeninizin geri hareketi özellikle 8 Haziran 19 Haziran aralığında sizleri zorlayacak etkilere sahip. Finansal konularda dikkatli olmalı yatırımlardan uzak durmalı ve gelir gider dengenizi koruyarak hareket etmelisiniz. Bu tarih aralığında yeni bir yer taşınma kiralama gibi konulara yönelmemelisiniz.
Söyleyin bakalim, bu Falciya kim birsey fisildadi?.

Bir Haftadan beri, yeni bir Kapasitesi büyük olan Pojeyle su kafami yoruyorum.
Belkide kendimi 15 seneye Baglamayi bile gözümün önüne aldim.

Su binanin sol kösesinden, sag kösesine kadar alma düsüncelerinle kafami yoruyordum.

Icinde alti daire yapma kapasitesine sahip.

Türkiyede belki para etmez ama, buralarda proje bittikten sonra, iyi para eder diye düsünüyordum.

Saginda olan beyaz binada icinde.

Bekliyecegim simdi.
Baskasi reserve etmis, önümüzdeki hafta belli olacak.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.  
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.