Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.06.14, 16:55   #9
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32395
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Lice’deki Eylem Sokağa Sıçradı

@Deniz68

Ben sadece olayların gereğinden çok fazla abartıldığını ve bunun tamamen devlet destekli bir planın parçası olduğunu bildiğim için bunları söylüyorum.

Çünkü orası ateş alanı ve ordan batıya gösterilecek her türlü tiyatro çok açık bir şekilde tutar.. Muhafazakar kesim bu tür olaylar karşısında susarken cumhuriyetçi kesim ise bu tür olaylara otomatikman terör eylemi olarak bakar. Çünkü orada kürt ölmüştür. Günümüzde maalesef kürt deyince çoğumuzun aklına pkk geleceği için bu tür olaylarda çoğunluk sert ve düşmanca bir tavır alır. Şahsen benim aklıma pkk gelmiyor. Cahilliği kullanılan halk ve bu cahilliğin kurbanı olan insanlar geliyor. Bayrağın indirilmesi konusundaki olaya birşey demiyorum. Çünkü ben bir milliyetçi değilim.

Sonuçta basın sizin görmek istediğiniz şeyleri verir. Bu hangisi olursa olsun farketmez. Bu yüzden olayları kendi açınızca analizlerinizle değerlendirmeniz daha mantıklı olur.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti