Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.06.14, 22:15   #8
Rapido
More Than A Game

Rapido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 207
Ettiği Teşekkür: 2466
Aldığı Teşekkür: 4201
Rep Derecesi : Rapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura aboutRapido has a spectacular aura about
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Toprağa Çıplak Ayakla Basmanın Faydaları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Çitlembik Mesajı göster
Şimdi yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin...Stres ve Sınav elektiriği de nereden çıktı....

Hafta sonuna doğru at kendini kırlara.... Yukarıda prıl prıl güneş, mis gibi hava, çıkar ayakkabılarını toprakla haşır neşir olsun ayakların... Tüm elektriğini boşalt...

Öyle gir sınava ve ardında bize müjdeli haberi vermek üzere de doğruca buraya gel...

Hepimiz seni burada bekliyor olacağız...

Bu da benden sana umarım uğur getirir...
Desteğin için çok teşekkür ederim Çitlembik. Ama ister istemez oluyor bu. Her sınavda yapıyorum bunu ve başarısız olursam bu stres yüzünden. Elimden geldiği kadar engellemeye çalışıyorum ama yok hiç banamısın demiyor. Sanırım sınav fobim var. Ama Ponpon kızlar totemi varsa herşey değişir ben o sınav fuller gelirim valla... Galatasaraya hep uğur getirdi belki banada getirir. Çok teşekkür ederim totemler için. Ama sınavdan birgün önce desteğinizi almak için bir konu açacağım. Ordada istiyorum bu totemi. Umarım size müjdeli haberi veririm. Umarım herşey güzel olur.