Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.06.14, 22:25   #9
Redwine
İzindeyiz ATAM

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3668
Ettiği Teşekkür: 72248
Aldığı Teşekkür: 66396
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Toprağa Çıplak Ayakla Basmanın Faydaları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rapido Mesajı göster
Desteğin için çok teşekkür ederim Çitlembik. Ama ister istemez oluyor bu. Her sınavda yapıyorum bunu ve başarısız olursam bu stres yüzünden. Elimden geldiği kadar engellemeye çalışıyorum ama yok hiç banamısın demiyor. Sanırım sınav fobim var. Ama Ponpon kızlar totemi varsa herşey değişir ben o sınav fuller gelirim valla... Galatasaraya hep uğur getirdi belki banada getirir. Çok teşekkür ederim totemler için. Ama sınavdan birgün önce desteğinizi almak için bir konu açacağım. Ordada istiyorum bu totemi. Umarım size müjdeli haberi veririm. Umarım herşey güzel olur.

Hiç merak etme sayın modum pon pon kızlar totemini orada yaparım ve sana uğur getireceğine eminim...