Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.06.14, 13:29   #11
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32341
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: AK Parti'li Kapusuz: Herkes Aklını Başına Alsın

Zaten medyaya bakıyorsunuz hep bu olaya kitlenilmiş buna penguen medyasıda dahil..

Siyasilere bakıyorsunuz hepsi tek bir ağızdan konuşuyor. Hatta pkk kanadının bölücübaşında da aynı mesajlar var. İşte provakatif bir eylemdir sükünete davet ediyorum cart curt..

Herkes şunu bilmeli normalde TSK'da biliriz bayrak çok önemli bir simge. Asker'in bayrağa bakış açısı çok farklıdır. Bir komutanlığın bayrağını yada flamasını çalarsanız o komutanlık başındaki subayın bile rütbesi sökülüyor. Siz herhangi bir komutanlığın çitlerinin diyorum bak sınır çitlerinin önüne gidin bir iki dakika durun anında nizamiye askerleri yanınıza damlarlar. Bu olay sonucunda genelkurmayın yayıla yayıla oturması verdiği mesajda "ama o bayrak inmeyecek ühühühü" demesi olayın vehametini değiştirmiyor. Ha kimlere ceza kesilir derseniz o an orda nöbet tutan askerin hayatını kaydırırlar komutana birşey olmaz..

Bu bayrak indirilme olayında bayrağı indiren kişi ya yürek yemiş biri olmalı (ki bu olayı senin benim gibi insan hayatta yapamaz) yada devlet içinde çalışan bir mit mensubu olmalı bana ikinci seçenek çok yakın geliyor.. Olmaz olmaz demeyin komplo teorisi yapma şizofrenlik yapma demeyin. Bu kulaklar şunlarıda duydu. (Bkz. Suriye savaş projesi için kendi ülke askerini vurma planı yapan dış işleri bakanı+ mit+genelkurmay)

Ne için yapıldı? cumhurbaşkanlığı seçimleri için malum şahıs milliyetçi oylara sarılıyor bunun üstüne licede yaşanan olaylar sonrası 2 kişinin yada daha fazla kişinin ölümünü meşrulaştırma girişiminden ibaret gibi geliyor bana.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.