Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.06.14, 00:24   #1
Kızıl Kaplan
Üye

Kızıl Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 25
Ettiği Teşekkür: 46
Aldığı Teşekkür: 177
Rep Derecesi : Kızıl Kaplan Karimasını arttırmak için doğru yerdeKızıl Kaplan Karimasını arttırmak için doğru yerdeKızıl Kaplan Karimasını arttırmak için doğru yerdeKızıl Kaplan Karimasını arttırmak için doğru yerdeKızıl Kaplan Karimasını arttırmak için doğru yerdeKızıl Kaplan Karimasını arttırmak için doğru yerdeKızıl Kaplan Karimasını arttırmak için doğru yerdeKızıl Kaplan Karimasını arttırmak için doğru yerdeKızıl Kaplan Karimasını arttırmak için doğru yerdeKızıl Kaplan Karimasını arttırmak için doğru yerdeKızıl Kaplan Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Geveze
Kızıl Kaplan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Bakalım Nasıl Olacak :) (Kızıl Kaplan)

Merhabalar arkadaşlar, ben Can Antalya'da dünyaya geldim, zor olsa da annemi biraz sıkıntılara sokmuş olsam da yeni bir inanç yeni bir sevda farklı bir hırs yeni bir tek kişilik hayat olarak gözlerimi annemin o mübarek kollarında açmışım ha unutmadım tabiki hemşireyi cok hızlı vurdu acıttı canımı

Ben Akdeniz Üniversitesi Turizm Konaklama ve Seyahat bölümü mezunuyum. 3 kardeşiz ablam kardesim ve ben ben yunan heykeli ben Annem Şule 57 yaşında hala kıskanırım babam kim bilir nasıl kıskanıyor

Babam Murat evimin direği benim karlı dağımdır Ablam ise borcumu kapatan arkadaşlarımla zaman geçirmem için arabasını veren ara ara kızdığım evimin sultanı eniştemi sevmem kardeşim ise benden ayrılmaz ben nereye o oraya kız olmasaydı

Gelelim tekrar bana, yemek masamızda odamızda, antrede, vestiyerde, salonda ATATÜRK'ümüzün resimlerine bakarak zaman geçiren birisiyim.

Okuduğum tek kitap bugüne dek sadece Deniz Gezmiş. Merak ettiğim hoşlandığım hayatlar ise Ernesto Che Guevara ve Nasrallah.

Ayrıca çok soğuk kanlı sinirli bir yapım vardır Eylemlere katılmayı başı çekmeyi severim, aslında önlerde olmasam iyi olacak boyum uzun bu duruşumdan dolayı babam benimle gurur duyar ve geri adım atmamı asla istemez bu yüzden cok seviyorum evimin aslanını

Sanırım yeterli hemi gariiiiiiiiiiii

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır
Mustafa Kemal Atatürk
Kızıl Kaplan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz Kızıl Kaplan'in Mesajına Teşekkür Etti.