Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.06.14, 19:05   #14
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 784
Ettiği Teşekkür: 28194
Aldığı Teşekkür: 33967
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yarın İlk Sınavıma Giriyorum...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Bak @Rapido ben bu bütün engin bilgi tecrubelerimi bu ileri düzeydeki kültür zenginliğimi hiç kitap okumadan ! tamamen kendi kendimi geliştirerek elde ettim! Bide benim okumuş halimi düşün valla en aşağı prof. olurdum.

Sana diyeceğim o ki herşey okul ve okumak değil. Gel okuma kardeş at bütün kitapları.
Slower, alçaktan uç biraz.

Kitaplar atılmak için değil okunmak için var. Sen okumamış olabilir ve kendince kendini yetiştirmiş olabilirsin, fakat okumadığı için kendini yetiştirememiş veya okumak istediği halde eline okula gitme fırsatı geçmeyen çalışmak zorunda olan pek çok çocuk var. Elindekinin kıymetini bilmek ve okumak en doğru olanı.
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.