Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.06.14, 01:50   #7
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Yine Polis.. Yine Çocuk..

@Insanlikarayan

Abi hiçbir yayın doğrusunu vermez bu olayda.. Dikkat edersen özellikle Odatv'den verdim. Ne cumhuriyetçi nede yandaş basın bu olayı kendince yorumlarlar ve kendi kitlelerinin istediği şekilde görmelerini isterler.

Bir ses bombasının bir çocuğun beynini dağıtabileceğini bilmiyorum. Öyle söyleniyor:/ Ama gördüğüm resimde bildiğin çocuğun beyni parçalanmıştı ve yarısı yoktu. Özellikle o fotoyu buraya koymadım.

Söz konusu senin koyduğun fotoyuda kaldırmak zorundayım:/ Alınma lütfen olurmu..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti