Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.06.14, 16:17   #4
Şahinoğlu
Üye

Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 132
Aldığı Teşekkür: 617
Rep Derecesi : Şahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Seytan
Standart Cevap: Ekmeleddin İhsanoğlu Kimdir? (Cumhurbaşkanı Adayı)

Adaylığı ne ölçüde doğrudur bilinmez. Ancak Neron, Deli İbrahim, Uçan Adam Sabri Bey ve ben bir odaya toplaşıp fikir birliğine varsak bundan daha kötüsü olamazdı sanırım.

Adamcağızın kariyerine ve belki de çok iyi bir insan olmasına sözüm yok. Tanımıyorum ki bir sözüm olsun! Hanginiz tanıyorsunuz? Bu diyarlarda kriterler böyle şahane özgeçmişle filan olmuyor. Başkaca etkenler var ve bunu hepimiz çok iyi biliyoruz maalesef. Tayyip'çiğim bu dayıyı çiğ çiğ yer. Geçmiş olsun diyelim şimdiden.

Böylesi gıldır gıcık çatı adayları belirleyeceklerse, ben şimdiden söylüyorum cumbaba seçimlerinde oyumu San Antonio Spurs koçu Gregg Popovich'e vereceğim. Hökümet gibi adam. Vallahi şaka yapmıyorum. Bir oy, bir oydur. Hiç değilse tarafımız net olsun.
Şahinoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz Şahinoğlu'in Mesajına Teşekkür Etti.