Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.06.14, 14:00   #6
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: “Çatı Aday” Çatlattı! | Tokmak

Tabi ki mutlak o koltuğun hakkını verebilecek bir profilde olabilmesi çok önemlidir.

Ben sadece bu adaya karşı çıkanların savundukları argümanlara bakıyorum. Adayı köktendinci olduğunu söylüyorlar. Nasıl bir köktendincilikse bu. Eşinin başı açık.. Yani ortada böyle komik şeyler var. Bari karşı çıkıyorsanda sağlam şeylerle gel ama yok.. Ama ismi şöyle.. Ama yok müslüman.. Yok baba tarafı şeriatçi bilmemne felan..

Bunu söyleyen senin benim gibi insanlarda değil üstelik..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.