Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.06.14, 15:02   #8
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29586
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: “Çatı Aday” Çatlattı! | Tokmak

Daha iyi bir önerileri varsa çıksınlar o zaman.. Kendi başlarına çıkaracakları adaylar sadece daha çok bölünmeye yol açar.

Atatürk'ü benimseyen inanan biri demokrasiyede inanır. Sadece kendisini ve kendi görüşünden olanları düşünmez. Başka renklerede şans tanır. Bugün kü Chp'nin yaptığı budur.

Ben bu yüzden ilk defa istemesemde hoşlanmasamda diyorum CHP'nin bu cesareti göstermesini iyi buluyorum. Bu aday "iki parti anlaşsın siyasetten uzak olsun her türlü insanı kucaklayabilsin" düşüncesinde olan insanlar için adeta bir turnosol kağıdı gibi görünüyor bakalım bu tür düşüncede olanlar ne tür bir karara varacaklar..

Komik bulduğum kişileri ben daha iyi biliyorum abi merak etme.. İçte Cumhuriyetçi'lik kisvesine bürünüp bu ideolojiye en büyük zararları veren kişiler halen varlar. Zihni zehirlenen sadece muhafazakarlar ve sağcılarla sınırlı değil.. Ve bu hakka sahip olanlar sadece aldıkları eğitimlerle kendilerini ne kadar üstün gösterirse göstersinler yine herşey fikirlerde biter.

Adaya gelince bugüne kadar yazdığım iyi izlenimlerin kötüye dönüşebilmesi elbette saklıdır. Belki gerçekten şeriatçidir. Yada gerçekten İslam demokratıdır. Yada bütün bunlar bir yana kişilik kariyerinden yola çıkarak komplovari gidersek belkide bir mason olabilir. (BM'nin yeşil kolu İKÖ'de 8 sene kalabilmek herkese nasip olmaz..)

Tanıdıkça görülecek..

Kendim ile ilgili son olarak..

Oy kullanıp kullanmayacak olmam düşüncelerimi açıklamamda bir hak hükmü oluşturacak birşey olduğu sanmıyorum. Ben apolitik değilim Bir anarşistim. Ve Anarşistler sadece gözlemler. Ben gözlemlerimi paylaşıyorum. Evet bu seçimlerdede oy kullanmayacağım. Biz var olan düzeni yıkmanın düzensizliği kurmanın yollarının sandıktan geçmediğini iyi biliyoruz. Bu yüzden oy kullanmayız. Sadece kendimizi yaşanan olaylardan koparmamak için gözlemlemeyi ve bu gözlemlerden yola çıkarak kendimizi dahada deneyimli kılacağına inananlardanız. Çünkü insan daha çok gördükçe yaşadıkça kendisini geliştirir.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.