Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.06.14, 20:29   #69
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32395
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Yarın İlk Sınavıma Giriyorum...

Öss zamanlarım aklıma geldi birden..

O kadar fazla stresli günlerdi gerçi ben önlemimi alıyordum. sınavlar ağır olmasına rağmen..

İki kez girmiştim.. Birincisinde yarısında bitirip çıkmak istediğimi ama sınav görevlisinin beni çıkarmadığını hatırlıyorum. Az alkol almıştım. Ve sebebsiz bir baş ağrısı çekiyordum..

Israr edince görevli üst yetkili çağırmış oda şimdi çıkarsam sınav kağıdımın iptal olacağını söylemişti.(30 dk vardı sınavın bitmesine) Bende kabul ettim. Böylece ilki tabi istediğim gibi geçmedi zaten çalışmamıştım..

İkincisinde de alkol alarak girdim gerçekten faydası oluyor. İkincisinde zorlanmadım çok rahat bir şekilde bitirdim birazda kafa güzel olunca insan stres yapmıyor.. 245 puan felan mı öyle birşey almıştım galiba..(Alkol olarak tabiki bira değil red+ votkaydı tabi)

Sınavdan çıktığımda ağlayan sızlayan kızlara gıcık oluyordum halende olurum görende cenaze kalkıyor sanacak..Dünya sizin etrafınızda dönmüyor prensesler demek istiyorum..

Bu s...dirik sınavı takmaya bile değmez anlayacağınız.. Yıl olmuş 2014 halen ÖSYM gibi despot bir kurum var.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.