Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.06.14, 23:01   #11
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131240
Aldığı Teşekkür: 42619
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: “Çatı Aday” Çatlattı! | Tokmak

Komik olan dava neymi, siralayayayim:

1) Daha evvel Abdullah Gül´ü taniyormuyduk?
Hatirladigimca, Finanssektöründen geliyor diye, bir zamanlar oyumla degil ama düsüncemle desteklemistim.
Buralardada O Isimler konusuluyordu, son 12 Senesindede gördük nerelere vardigimizi!.

2)Beraber yürüdüler O yollarda.
Bütün gecmisinde, baskalirinin sirtindan yükselen sahis, Arap Usaginin Osmanliya yaptigi gibi, Kamasini en kanli bir sekilde gecirdi sirtlarina.

Cemaatle bile beraber yürüdüklerinde, Cumhuriyetin temellerine beraberce hücumu hazirlayip, sahte delillerle Askeriyemizi Halkindan uzaklastirmislardi.

Burada Ortadogunun Kuklasi haline geldik!.

Kara Oglan bile, Cumhuriyetin Torunlarini Kurtarabilmesi icin, Oturumdan cikip, Harekatin emrini vermisti.
Sancagimiza ulasmaya calisan Eller, aninda yere seriliyordu.

Dini sektörden geldikleri icin bunlar secilmisti hep, O kadar´da, daha fazla Hirsiz ciktilar!.

Devlet islerini yönetebilmeleri icin, Kriptolu Telefonlar ellerine veriliyor, bunlar O Telefonlari Kasalari sifirlamak icin kullaniyorlar!.

Halen bu güne kadar, Geziparki olaylarinda Olmayan hikayeleri isitip, yok Bira icilmis, yok sunlar olmus diye ortalarda parliyorlar.

Cumhurbaskani bile sadece bunlari seyi olmus durumda!.
Kendi sitesinde bile Ben Veto görevlisimiyim diye yazabiliyor.

Aksamdan cikardiklari Kanunlari Yatsida Imzaliyor, hic sorgulamiyor.
Sorgulamis diye göstersede, Kanunda degisiklikler yapilcak diye dudak oynatmis olsada, gercekler ortada!.

Bana kalirsa, Ilk olarak oy kullanabilecegim, simdiki görüslerimle Oyumu rahat bir sekilde verebilecegimi düsünüyorum.

Nedenine gelindiginde.:

Din Tüccarligi yapmasina Lüzum yok, nereden geldigi belli.
Böylelikle Tayyibinde, agzini kapatabilecek durumda!.

Bunlar Irk ayrimi yaparken, Türkiyenin tümünü kucaklayacak Insana ihtiyacimiz var!.
Yasi´da tabiki biraz ilerlemis, bunuda gözden cikarmamak lazim.
En azindan ücüncü secime giremeyecegi gözümüzün önünde, bunu gözümüzün önüne getirebilerek, Türkiyeyi bir adim daha ileriye atmis olabiliriz.

Tabiki bu son 12 Sene yüzündende, bayagi tüy düsürmüs durumdayiz, bunca yaraninda yeniden kapanmasi lazim oldugunu gözümüzün önüne getirmek lazim.
Nede olsa, Cumhuriyetin son 90 yilda edindigini, Ayakkabi Kutusu Kulübü, kisa bir zaman icinde eritmeye, Sifirlamaya basardi.

Neyse, birazda ben düsüncelerimi aciklayayim dedim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla