Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.06.14, 14:46   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Akp'nin Ekmeğine Yağ Sürmek

AKP'NİN EKMEĞİNE YAĞ SÜRMEK


Cumhuriyet tarihi boyunca Cumhuriyet ve Atatürk ilkelerine ve milliyetçiliğine bağlı, Atatürk devrimlerinden yana olan, ulus bilgisi ve sevgisi ile dop dolu olan, Atatürk'ün Türk milletine kazandırdıklarının farkında ve Atatürk'çü olarak yetişen nice güzide insanlar yanında, Cumhuriyet ve ilkelerinin düşmanı birçok vatan haini, yediği ekmeğe hıyanet içinde olan, soluduğu havaya, içtiği suya, vatan toprağına ve bizatihi Türk milletinin kendisine düşman olan güya bilim adamı, güya asker, güya siyaset adamı, güya devlet adamını da yetiştirmiş oldu.


Hıyanet, gaflet, delalet içinde olan ve sıkılmadan utanmadan Cumhuriyet ve ilkelerini savunması ve Cumhuriyetten yana taraf olması gerekenler, maalesef Cumhuriyetin kurumlarının makamlarında oturdular, oturmaya devam ederek yeri geldi Atatürk'e sövmekten, onu ve ilkelerini yermekten, Cumhuriyetin değerlerini ve kazanımlarını hafifsemeden geri kalmadılar. Cumhuriyet, yurtseverler yanında yığınla iç düşmanı ve dış düşmanla işbirlikçileri bu ülke aymaz vatandaşları eli ile kendi içinden çıkardı ve besledi.


Atatürk'ün kurduğu bir CHP isimli siyasi partisi var. Amplemi 6 ok! Açılımı; Cumhuriyetçilik, Halkçılık, Devletçilik, Devrimcilik, Laiklik, Milliyetçilik. Partinin amplem içerikleri aynı zamanda Osmanlı yerine kurulmuş olan Türk milletinin, Türkiye Cumhuriyeti devletinin kuruluş ve idari ilkeleri. Bu partiye Genel Başkan olmuş şahsiyet Diyarbakır ilinde konuşuyor ve diyorki; biz 1930 ların CHP si değiliz! Hazret kaş yaparken göz çıkarıyor özürü kabahatinden büyük, güya öz eleştiri yapıyor.. 1920 lerde kurulan Türkiye Cumhuriyeti içinde hala dincileri, tarikatları, tekke ve zaviye denilen melanet yuvalarını barındırıyor.. Ve Mustafa Kemal Atatürk 30 Haziran 1925 de Türk milletine şöyle diyordu; "Efendiler ve ey millet! İyi bilinizki, Türkiye Cumhuriyeti, şeyhler, dervişler, müridler ve meczuplar ülkesi olamaz. En doğru en gerçek tarikat, uygarlık tarikatıdır."


Ortadoğuda bazı ülkelerin başına musallat olmuş adına IŞİT denilen ve güya İslam adına hareket ettiklerini söyleyip Allah adını kullanarak ve Allah'u Ekber diyerek Allah'ın yarattıklarını düziler halinde katleden bir terörist gurup var. Bu teröristlere terörist diyemeyecek kadar hayran ve yandaş olan bir hükümet ve Başbakanı ile ne yazıkki Türkiye Cumhuriyeti devleti idare ediliyor.


Ve ne yazıktırki Atatürk'ün kurduğu partiye genel başkan olmuş birisi sırf bir melaneti önleme adına bir başka Cumhuriyet karşıtını Cumhurbaşkanı adayı olarak göstermekten kaçınmıyor.


Soruyorlar, CHP nasıl yeni CHP oldu? İşte bu anlayıştaki insanlar sayesinde. Atatürk ilkeleri amplemi olan bir parti eğer bu ülkede hala siyaseten iktidar olamıyorsa, Atatürk ve ilkeleri adına savaş verenler ve çabalayanlar, çalışmalarını ve kurumlarının başına getirdikleri adamları iyi irdelemeli, gerçek Atatürk sevdalısı olanları tez elden kurumların başına getirecek planlar yapmalıdır.


Ben yinede Atatürk sözü ile "Mevzubahis olan vatan ise gerisi teferruattır" diyeceğim. Yaşasın Atatürk milliyetçiliği, yaşasın Türkiye Cumhuriyeti, yaşasın Türk milleti ve "NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE" demekten geri kalmayacağım.


YCHP ve MHP' nin müşterek olarak gösterdikleri aday kazanamayacak, Akp'nin adayı kim olursa olsun ona ilk tuırda seçilme şansı sağlayacaktır. Birde şunu sorgulamak lazım Atatürk ilkelerinden yana olan vatandaşların büyükçe bir bölümü niçin Atatürk partisi içinde değilde başka kurumlar içinde efor sarfederler? Sanırım partinin idaresine gelenler MKYK ve PM gelenlerin sayesindedir.


21/06/2014
Mustafa AKTEN

__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti