Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.06.14, 22:56   #17
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131287
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: ‘Erkekler 4 Eş Edinebilir’

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
4 eş kuralı islamda var olan bir kural.

Adamın sözünde bir anormallik sezmedim. Olan birşeyi söylemiş.

İslam'ın bu yüzden güçlü bir reforma ihtiyacı var. Çünkü yaşadığımız çağda kurallar ve ahlak sınırları değişebilir. Dinlerde buna ayak uydurmak zorunda yoksa çabuk bozguna uğrar ve yeryüzünden silinirler.

Hadi bende kendimi yeterince arastirmiyor diye zannediyordum.

Yaa su cok evvlilik karari ne icin verildi?.
SAUdi Arabistanda, Dinsizlerin her kücük bir laf üzerine Savas cikartipta, Avratlarinin dul kalmasindan ileri gelmiyormuydu?.

Bu Salaklar har Firsatta Savas yaparlarsa, bunu nasil Din´e baglayabilirler?.

Demekki bu Dinsizlerin uydurdugu Din anlayisi, Sapikliklarini yasamak icin uygulanmis!.

Alıntı:
"Ve eğer yetimler konusunda adalete riayet
Bunub yazarken, ikinci yazinda Elektronik Postayla geldigi icin, onuda kullanicagim.

Su söze altini cizdigim yere bir baksana.

Acaba neden yetim kalmis?.

Hz. Muhammede hak veriyorum, Elhamdulillah Müslümanim ama onlar Benden degil!.

Din meselesi, bir taraftanda Mantik meselesi.
Ve sadece Insanogluna verilmis bir dava!.

Bunlar Hayata Hayvan olarak gelmis, Savaslar cikartipta Yetimleri sokaklara doldurmuslar, Elhamdulillah Müslümanim dediklerinde Müslümanmi sayiliyorlar?.

Hayir, bunu kendim kabüllenemem!.
Yada ben Din´imi simdiye kadar yanlis anlamisim!.

Kendi anlayisima göre, onun bunun uydurduklari ayetleri kabüllenemem!.

Savaslari birakamiyorlarsa, Hayvanlar gibi sürünsünler, ama kendilerini Müslüman olarak göstermeye calismasinlar!.

Su Tanrinin sadetine bir bak:

Kara elmas diye bir varlik kucagina koyulmus, Ac gözlülükleri yüzünden, biryüzyil, sadece birkac Ac Köpek tarafindan isletilip, yeniden Din sömürülücülügü yapiliyor.

Petrol suyunu cekmeye basladiginda, yeniden Mekke ve Medineye önem vermeye baslayip, oralardan gelen Paralari Pavyonlarda, Uyusturucu Madelerde kullaniyorlar!.

Daha evvelsine, Amerikaya, Kumar Masalarina ulasamayanlar, Kibrisa Kumarhanelere gidiyorlardi.
Istanbul bile bunlardan nasibini aliyordu!.

Bati Ülkelerin, Kibrisi kendi ellerinde tutabilmelerinin anlamini simdi anlayabilirsiniz!.
Böylelikle oralarda olan kumar masalarindan, Pavyonlarindan uzakta yeniden Gelir elde etmis oluyorlar, Ingilterenin bile orada Güney-Kibrista en azindan 2000 Askeri, iscisi var!.

Daha evvel Araplarin dövizleri bu yollardan Avrupaya akarken, Arapbahari yüzünden bu gelir kaynaklari cöktü.

Kibris Finans Krizinde, Ingiltereden Ucaklarla yeniden Kibrisa Para götürüldü!.

Güney-Kibrista, Rus Ceteleri tarafindan artik Kumar Masalari ve Pavyonlar kontrol ediliyor.
Yoksa Putin Suriyeye yardim diye, coktan Güney -Kibrisa bile saldirmis olurdu.

Neyse Konu Coklu Evlilikti degilmi, fazla dagitmayayim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla