Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.06.14, 00:44   #20
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Ramazan'da Bu Gıdaları Sofranızdan Eksik Etmeyin

@Slower

Sen uçmuşsun.. Yok oruç sağlıklıymış yok kilo verdirirmiş yok bilmemne..

Böyle şeylerede uyuz oluyorum kusura bakma ama..

Sana orucun hatta bu yaz gibi zamanda ne kadar sağlığa zararlı olacağına dair bir kaç neden sayarım sende karşıma argüman sunamazsın.Hatta kışın olsa bile farketmiyor. Bana gece yenilen yemeğin faydası olacağından bahsetme..

Ha dersen ki açın halinden anlamak için oruç tutuyorum felan dersen sana tavsiyem mümkünse bu ay dışındada açların halinden anlamaya çalış.

Ha sevap için tutuyorum dersen orda yorum yapmam zaten.

Yinede kendine dikkat et. Oruç tutacam derken sağlığından olma..(Özellikle ailende şeker hastalığı geçmişi varsa çok dikkat et insülin değerlerin bir oynarsa şeker hastalığına merhaba diyebilirsin)

@Sevda

Evet ramazan davulcusu saçmalığını sevmiyorum. Gecenin 3 ünde gördüğüm kabusların veya güzel rüyalarımın katilleri oluyor davulcular. O yüzden yıl olmuş 2014 halen davulcu olayı var.. gir alarm saatini kur yok gelenekmiş yok bilmemneymiş. Gelenek diye çoğu insanın uykularını bölmeye hakları yok.

---

Onun dışında bu ramazanı her ne kadar sevmesemde saçma bulsamda bu ayda oruç tutanlara saygı duyup içkimi yemeğimi felan gizli saklı yiyeceğim. Yoo korktuğumdan değil gerçekten canları çekeceği için. Ve ben bu aptal durumdan hoşlanmam paylaşmak isterim.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.