Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.06.14, 01:12   #27
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161454
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Ramazan'da Bu Gıdaları Sofranızdan Eksik Etmeyin

Valla aslında bizim dilimiz şişmiş, parmaklarımız küflenmiş.. Konu bahane oldu..

Serseri'nin bazı dediklerine katılıyorum. Davula ben de karşıydım, geçen yıl bir konuda da belirtmiştim. Aslında ezana da karşıyım ben.. Eski sistem daha iyi idi. Merkezi sistem ile kayda alınan ezan okunuyordu.. Bu uygulama kaldırıldı. Neymiş, cami hocaları yatıyormuş, sabah ezanı okumak için kalkmıyormuş diye, 2 yıldır canlı okutuluyor. Tam bir rezalet. Bazıları resmen anırıyor..

Çok güzel ezan okuyan, birincilikleri olan, büyük bir semtteki cami hocasına konuyu açtığımda, vallahi haklısın, şikayet et, gereğini yaparlar dediydi.

Bana kalsa, sembol olarak her semtten bir cami hocasının ezanı okuması daha mantıklı. Sesler de birbirine karışmaz. Eninde sonunda bu uygulama olacak, göreceksiniz. E tabi ben o zaman ölmüş olacağım, beni yad edersiniz.

Konu neydi yahu?

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.