Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.06.14, 17:27   #7
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32362
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Avrupanın IQ Haritası

Valla ben bu haritadaki değerlendirmeye inanabilirim neden derseniz..

Sadece siyaseten değil..

Bu ülkenin insanı sabah kalktığında tvde izledikleri malum(Bkz izdivaç proglamları abidik kubidik yarışmalar..)

Müzikte (Serdar ortaç bengü demet akalın temalı aşk-ı saçmalık müzikler)

İzledikleri diziler filmlerin bile bir içselliği yok lan..(Saçma sapan milliyetçilik üzerine kurulan diziler yada aşk entrikaları vs vs en basiti Deniz yıldızı,Kurtlar vadisi gibi bir dizilerin 173647847 bölümünün halen yayınlanabiliyor olması)

Futbol fanatikliğinde çığır açılmış olması. Seks üzerine verilen büyük önem.. *****grafi aramalarında ilk 3 e oynayan ülkelerden olmak.. daha sayamayacağım bir sürü şey...

Belki 110'un üstünde elbette Türkiye'de de insanlar vardır. ama çok çok azdır. maalesefte azalarak yokolmaktalar..

Baya eleştirdim biliyorum. Kendimde sütten çıkmış ak kaşık değilim.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti