Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.07.14, 22:54   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21541
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Doğum günü kutlaması

DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Çok değerli forum gerçek yöneticileri ve değerli paylaşımcıları tarafından nazik mesajlar ile doğum günümü kutlayan tüm arkadaşlarımıza, sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm arkadaşlarıma en içten dileklerimle sağlıklı huzurlu nice güzel günler diliyorum.

Bendeniz her zaman buradayım. Sizlerle beraber paylaşılması gerekenleri paylaşıyor, şevkle heyecanla, yazı ve yorumlarım ile acizane değerli paylaşımcı arkadaşlarıma elimden geldiğince katkı sunmaya çalışıyorum.

Bir yıl önce hemen hemen HER GÜN gündeme ilişkin bir yazı yazarak katkıda bulunuyorken şartlar bizi 71 yaşında olmamıza rağmen fiilen çalışmak mecburiyetinde bıraktı. Bu nedenle; haftada ancak gündeme ilişkin bir iki yazı yazabiliyor fırsat bulduğumda ara ara yine siteye girerek paylaşımlara göz atıyorum.

Tüm forum gerçek topluluğunu sevgilerimle saygılarımla selamlıyor, gösterilen nazik davranış karşısında utandığımı ifade etmek istiyorum.

Sağlıklı ve mutlu nice yıllara beraberce inşallah.

Saygılarımla

02.07.2014
Mustafa AKTEN