Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.07.14, 06:20   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Farkında Olamadıklarımız

FARKINDA OLAMADIKLARIMIZ

Ruh halimiz bazen bizi olmadık işlerin içine sokar. Kararında olan ve üretkenliğimizin bir parçası olan stres, kararı aşar ise bir çok fizyolojik işleyişine kumanda edemediğimiz organlardan bazılarını aşırı hormon salgılamaya zorlar ve bu durum süreklilik arz ederse, iç organların belli bölümlerinde lezyonlar oluşur, bu lezyonların bir kısmı zamanla metastas olur netice itibarı ile insan yaşamı tehlikeye girer.

Yaşamın içindeyiz. Hoşlanmadığımız durumlar yaşadığımız stres ile birlikte kalp atışlarının hızlanmasına, kan şekerinin yükselmesine, ellerimizin terlemesine, gerilerek gerginlik yaşamamıza neden olur ki, çoğu zaman gelen tehlikelerin farkında olmayız. Nedir bu durum? Dış etkilerin beden ve ruh haline yaptığı menfi etkilere verilen veya verdiği içsel tepkiler olarak niteleyebiliriz.

Lezyondan bahsettik. Lezyon= doku bozukluğu! Kazanamadığımız demokrasi eğitimi, sosyal eğitim, seçme ve seçilmede yaptığımız yanlışlar, milli ve ulusal saydığımız ulvi değerlerin siyasetçilerin yarış metaı haline dönüştürülmesi, bunların farkında olamayan toplumsal yanılgı ve nihayet bedende oluşan lezyonlar gibi toplumun bir bölümünde oluşan doku bozukluğu, bu bozukluğun verdiği yanılgı ile seçemediğimiz adam gibi adamlar sayesinde 78 milyonluk bir ülkenin en tepede temsilini sağlayacak bir makama ve kanaatimizce bu makama layık olmadıklarına inandığımız 3 isim ki, görünürde Ekmelettin İhsanoğlu, Selahattin Demirtaş ve nihayet malumun ilanını açıklayan ülkeye büyük sosyal ve mali travmalar yaşatan, imam Recep Tayyip Erdoğan!

Türk milleti bu 3 adaya mahkûm edilen, 3 seçilmemesi gereken kişiler arasında tercih yapmaya mahkûm edilmeye layıkmıdır? Yazıklar olsun o muhalefete ki, gizli Akp destekçileri oldukları için, yazıklar olsun onlara ki, ülkeyi badirelere sürekleyecek 3 seçilmemesi gereken kişiler arasında tercih yapmak zorunda bıraktıkları için, yazıklar olsun onlara ki, Atatürk’ten ve ilkelerinden göstermelik dem vurdukları için.

04.07.2014
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.