Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.07.14, 12:29   #24
Raffael
Yeni Üye

Raffael - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 7
Aldığı Teşekkür: 62
Rep Derecesi : Raffael Karimasını arttırmak için doğru yerdeRaffael Karimasını arttırmak için doğru yerdeRaffael Karimasını arttırmak için doğru yerdeRaffael Karimasını arttırmak için doğru yerdeRaffael Karimasını arttırmak için doğru yerdeRaffael Karimasını arttırmak için doğru yerdeRaffael Karimasını arttırmak için doğru yerdeRaffael Karimasını arttırmak için doğru yerdeRaffael Karimasını arttırmak için doğru yerdeRaffael Karimasını arttırmak için doğru yerdeRaffael Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Melek Gibi
Standart Cevap: Merhabalar (Raffael)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Pardon hatami simdi gördüm, ezbere yazdigim icin farkina varamamisim.
93 degil, 2003 senesinde biraktim O oyunlari.

Sözü gecen tarihlerden T-Online ile kavgaya girmistim.
Sayet IP numarasinin adresini vermemis olsalardi, onlarin serverleri saf disi birakilacakti.

*****grafi sayfalarinda gerilim oldugu icin, ihtarima uymadilar, beni kizdirmislardi.
Sonunda Serverleri yandi.

Daha evvel ama 16 sefer ikazda bulunmustum, yani onlar icin Para kazanmak, Cocuklari tahrik etmek daha önemliymis meger

Baktim onun sonu gelmiyecekti, bu oyunlardan sonunda ayagimi cektim.
O zamanlar linux ile I-Netteydim.

Daha evvel belirttigim gibi, Imla sartlarina dikkat etmeni isteyecegim.
Satirbaslari Büyük harfle baslayip, Noktayla bitiriliyor.
''Sonunda Serverleri yandi.''

Bu sözünüzle benım sınırlendıgım zaman yaptığım şeyi bire bir anlatmış oldunuz sizinle her zaman konuşmak isterim tanıştığıma gerçekten çok çok memnun oldum geliyorsun küfür ediyorsun egona göre adam banlıyorsun sonra yok siteme saldıramaz nereye saldıramaz gerçekten tanıştığıma çok memnun oldum