Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.07.14, 13:19   #4
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Nihal Atsız | Hayatı | Eserleri

Gençlik yıllarımda okuduğum bir yazardı, o zamanın Ocaklarında eserleri mutlaka bulunurdu, zaten boş kaldığımızda ocaklar ocağımızdı...

Az okumuşum eserlerini yeni fark ettim..

Bozkurtların Ölümü- Bozkurtlar Diriliyor ve Ruh Adam okuduğum romanları..

Şiir Kitaplarında ise Yolların Sonu isimli eseri okuduklarım arasında....

Kavi bir Türkçü' ydü...

O zamanlar için etkileniyorduk, sonraları farklı şeyler okudukça görüş ve düşünce dünyamızda da değişiklikler elbette oldu, değişim hâlâ da devam etmekte... İnsan fikren ve zikren terakki halinde olmalıdır buna inanıyorum.. Şu anki düşünce yapımda ırkı önceleyen anlayışlara uzağım, Türk olmak benim aidiyetimin adıdır o kadar, asla başkalarına üstünlük aracım değil.. Türk olduğum içinde ne utanırım, nede geri adım atarım bu benim kimliğim...

Eğrisiyle doğrusuyla o zamanın Ocakları gerçek bir kültür evleriydi.. Yeni nesile bakıyorumda... Neyse

Teşekkürler Ekin...

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti.