Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.07.14, 13:56   #7
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Nihal Atsız | Hayatı | Eserleri

Sanal alemde içinde bulunduğum her zeminde şunu söylemişimdir...

Forumlar fikir meydanlarıdır...Benim için forumların önceliği budur... Tartışmak ve karşılıklı fikir beyanları insanlara kazandırır...Yalnız dikkat edilecek hususlarda yok değil...

En başında, konuya müdahil olanların tartışılan veya konuşulan konudan uzaklaşmadan, yani olayı kişiselleştirmeden ve hakaret etmeden yapabilmeleri esastır..

Malum olduğu üzere her birey apayrı bir kişilik ve alemdir... Yetiştiği, yetiştirildiği ve beslendiği kaynaklar fikri yapısını ve yaşam tarzını belirler...Güçlü bir hakikat vardır ki o da; hiç kimsenin hiç kimseyi değiştiremeyeceğidir... Burada bunun farkında olmayan insan olmadığını düşünüyorum...

Fikir, görüş ve düşüncelerimizi serdetmede sıkıntı yaşamamamız gerektiğini de düşünüyorum, bana, sana, ona göre uç ve marjinal gelen fikirler olabilir... Bu gibi durumları sükunetle karşılamasını bilmeliyiz...

Yok sayılmayı arzu etmediğimiz gibi yok saymayı da kendimize mübah görmeliyiz...

Hülasa; fikire fikirle karşılık benim düsturum...

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti.