Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.07.14, 16:31   #23
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131108
Aldığı Teşekkür: 42538
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Nihal Atsız | Hayatı | Eserleri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Faşist bir varlık.. Bakın insan demiyorum..

Varlık.. Zehiri yayanlardan. Keşke hiç var olmasaydı.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
@Raffael

İnsanlığa değer veriyorsanız bu adamı savunmazsınız bile..

Bu şahsın oğluna yazdığı vasiyetinden alınma..

Alıntı:
"Bugun tam bir bucuk yasindasin. vasiyetnameyi bitirdim, kapatiyorum. sana bir resmimi yadigar olarak birakiyorum. ogutlerimi tut, iyi bir Türk ol.

Komunizm bize dusman bir meslektir. bunu iyi belle. Yahudiler butun milletlerin gizli dusmanidir. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlilar tarihi dusmanlarimizdir.

Bulgarlar, Almanlar, İtalyanlar, İngilizler, Fransizlar, Araplar, Sirplar, Hirvatlar, İspanyollar, Portekizliler, Romenler yeni dusmanlarimizdir.
Japonlar, Afganlilar ve Amerikalilar yarinki dusmanlarimizdir.

Ermeniler, Kurtler, Çerkezler, Abazalar, Bosnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gurculer, Çecenler icer(de)ki dusmanlarimizdir.

Bu kadar cok dusmanla carpismak icin iyi hazirlanmali.
Tanri yardimcin olsun! "
Kandan beslenmek iyi birşey değil.. Ben Türk bayrağını tabutlar üstünde görmek istemiyorum göklerde görmek istiyorum. Bilmem anlatabildim mi?

Artık huzur istiyorum. Kin değil.. Böyle tarihte takılıp kalırsak daha çok kaybetmeye mahkum oluruz.

Buda iyi değil.
Bütün konuyu takip etmeye calistim, tanitimdanda Extra satirlar aldim.
Halbuki iki sayfa ayni konu üzerine acip, teker teker alintilarda yapmistim.

Öbürkü alintilari hata yapip kaybettim.

Neyse O zaman söyle satirlarima basliyayim.
Gezgin: Su Vasiyeti bir daha gözden gecir, hakli olmadigi satirlari bir gösterebilirmisin?.

Ne güzel simdiki tarihi anlatmis, Karabagda olan Katliami bile sezmis!.

Balkanlarda olan Etnik soykirimini bile anladigimca sezmis!.

Yahu Bulgaristan kim oluyorki?, Trakyalilarin Kemiklerinin üzerinde kurulmus bir Ülke!.

Ilk olarak sene 178´de, Roma Imparatorlugu tarafindan Bozguna ugratilmis, Oradan edindikleri Mallarla Romada, Hamam yapilmis!.

Yazdiklarindan seni tanimasam, Türk Düsmanligi cikartabilecektimde, sunu bir ayirmak lazim.

Evet, Bayragimiz, Sancagimiz Göklerde sallanmasi lazim, Tabutlarin üzerinde degil!.
Onun icin Gelibolunda Halen Göklerde sallaniyor, Altindada, Evlatlarimiz, Evlatlik edindiklerimizle beraber yatiyor.

Dünyaya Ibret olsun diye!.

Irkciliktan bahsediyorsunda, Ikinci Dünya Savasindan sonra, terörle Yahudistanin kuruldugunu bir tarafa birakmis, halen Filistinli Kardeslerimizin katledildigini sanki yok sayiyormussun gibi bir hava simdi ortada esiyor.

Seni tanimasam, bu kadar ayirmaya calismazdim.
Halen su Tarihimizde bile, Mavi Marmara davasinda gördüklerimizden sonra, Ankaraya kadar Hashasilerin nasil sizdigini görebildik.

Aynisini Gezi olaylarinda daha etkin sekilde görebildik!.

Birisi Fas´a Devlet isleri diye laf kullanip, Fas Kiraliyeti bunun Burnuna kapiyi kapattiginda, halen oradan (Simdi baska bir terim kullanicaktim) Sesleniyordu!.

Yeniden Ankaraya geldigi Haftasi, Carsamba günü, Mosad Ankarada IP dolusu cantayi Iade ettiginde, HASHASILER yola cikip, Internete giremeyen Telefonlarin sahiplerini (okul Cocuklarini) bile Hapise atmaya calisti!.

Sanirsam surada aranizda sadece bir yanlis anlama var.
Sonunda ayni yere cikiyorsunuz ama, kulladiginiz Vokabular yüzünden simdilik bir yanlislik ortada geziyor.

Peeeeh, birde kendi Türkcemin Kit oldugunu düsünüyordum.

Neyse, su tanitimda gecen sahisin yasadigi zamani bir arastirirsak, Tam simdiki AKP´nin yok etmek istedigi Zihniyetin orada oldugunu görebiliyoruz!.

Tabiki bende su Kürt ayrimindan hoslanmadim!.
Aradan onca yil gecmis, *****lari Akdenize süpürmüsüz, halen Millet olarak beraberligi icinden gecirmekte zorlanan taraftarlar yüzünden Yahudistana yem olarak parcalanmak üzereyiz!.

Iste burada birazda Milliyetcilige önem vermek lazim!.
Sinirlarimizin icinde Doganlari, yasayanlari biz dislamadik, Onlarin efeleri bu ayrimciligi baslatti!.

Iranli yöneticiler bile, Ankaraya davet edildiginde, Ankaranin mindar oldugunu söylemis, Dis Isleri Bakanimiz, burada Ziyani yok, Sizde Konstantinobele gelirsiniz diye sözler söylemisti!.

Birak burada Iran yönetimini, Ankarada olan O Hashasiyi Sandalyesinle beraber disari atmak gerekirdi!.

Artik yeteri kadar Türk halkinin sinirlerini germis, PKK acilimi diye sifatlarla, 23 Nisanda 1915 diye ,,,,,, 1Mayista Ankarada karsiladiklari Ermeni Papazini Kiniyorum.

Burada biraz daha ileri gidip, Abdullah Gül´ün 2 Mayista olan Maden gezisini hatirlarsan, hayalimde daha baska gercekler bile canlaniyor!.

1915 diye söylen, 1Mayista Ermeni Papazini karsila, 2Mayista aynen Kaza geciren Maden ocagini ziyaret et!.

Burada simdi 1918´de Erzurumda olan davalari bir göze alirsam, acaba 1Mayista Ermenilerin yaptigi Katliamin devaniminin Planlarini yaptirdiklari aklimdan geciyor!.

Nede olsa, Türkiyenin Bütününü Gaza bulayip, Gazlardan görülmemesini saglamaya calisip, Ermeni Papazi Yanaryaninla Ankarada bulusmuslardi!.

Geldikmi simdi yeniden su Vasiyetnameye?.

Bir üzerinde düsünmeni isterdim.

Neyse, yeniden böyle uzun yazi cikti, Okuyan varmi bunlari yahu?.

Alıntı:
Bu kadar cok dusmanla carpismak icin iyi hazirlanmali.
Bu kadar düsmana karsi, nasil hazir oldugumuzu, zaten su kumpas davasinda görebildik degilmi?.
Üzerine Mavi Marmarayi, Gezi olaylarinida koyabilirsin!.

Askeriyemiz, Milletinden uzaklastirilmaya calisildi, onun ardindan Polisimizde Milletten Uzaklastirlmaya calisiliyor.

Burada Hak verebilirsin, bende bazi Polisleri Pataklamak isterim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.