Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.07.14, 00:47   #14
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5434
Ettiği Teşekkür: 97429
Aldığı Teşekkür: 135847
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Atatürk’ün Dostları | Yakın Çalışma ve Silah Arkadaşları

Okudum, bazı bazı geriye dönüp tekrar okudum. Güzel yurdumuz uğruna yaptıkları çalışmaları, çabaları öğrendikçe duygulandım.

Her biri de, kültürlü, vefakar ve fedakar kişilermiş öğrendim. Atamızın çalışma ve silah arkadaşlarının adını bilirken, bu konu sayesinde( o da hepsinin değil) biyografilerini öğrendim. Bazılarının fikirleri, Atatürkle ters düşmüş olsa da, yurtları için, birlik ve beraberliklerini sürdürmelerini takdir ettim.

Taa 1800 lü yıllardaki kadınlı erkekli kılık kıyafetleri, duruşları tavırları ne denli ileri görüşlü olduklarının kanıtıdır diye düşündüm.

Şimdiye dek hiç görmediğim fotoğrafları da gördüm ayrıca.

Sevgili ReaL, bu çook güzel derleme bilgileri, güzel sunumunla, bizlerin önüne serdiğin için, çok teşekkürler ediyor, ellerine ve emeklerine sağlık diyorum...

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.